Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Atestilusod táskások figyelem!...

Atestilusod táskások figyelem! Mennyi idő allat szállították ki a táskátokat?

Figyelt kérdés
Rendelnék magamnak egy táskát az atestilusod.hu oldalról. Azt olvastam, hogy 2-12 napon belül szállítják, mert külföldről hozzák. Az a táska raktáron volt amit megakarok rendelni. Ez azt jelenti,hogy 12 napon belül hamarabb kitudják szállítani? Nektek mennyi idő alatt jött meg? A termék árát azelött kell utalni, mielött kiszállítják az árut. Ez így megbízható? Kicsit félek, hogy megkapják a pénzem, majd "elfelejtik" meghozni az árut...

2016. aug. 26. 13:53
 1/3 anonim válasza:
En is onnan rendeltem taskat. Eloszor feltem hogy sulikezdesig nem hozzak ki. Viszont a renfelestol szamitva egy het volt (vagy meg annyi sem) mire kihoztak. En n csalodtam benne ( szerintem te sem fogsz :) )
2016. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! ♡
2016. aug. 30. 17:27
 3/3 anonim válasza:
Szia én már nem emlékszem, hogy volt e raktáron, de olyan masfel het vagy annal egy kicsit kevesebb idő alatt jött meg. Először én se tudtam,hogy megbízható e de az
2016. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!