Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most 2016-ban mennyire lett...

Most 2016-ban mennyire lett divat a férfi tanga?

Figyelt kérdés
Ki menynire látja úgy hogy idén tényleg nőtt a férfi tangát hordók száma ebben az éveben. Már mint akik nyilvánosan is hordják strandon példul.

2016. aug. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
En meg sosem lattam eloben ilyet, pedig sokat jarok strandra, kulfoldon, belfoldon, de azt kell hogy mondjam, nem is szeretnem latni :D
2016. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteget nőtt, az 1000%-ot is meghaladta.

Tavaly ugyanis 0-t láttam, idén 1-et.

2016. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire. Nálunk senki nem vesz fel merész holmit se strandon, se utcán, 1-2 esettől eltekintve, de divat sose lesz ilyesmi nálunk. Ugyan az a szitu, mint a harisnyánál, sokaknak tetszik, de titkolja.
2016. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked tűnik így valamiért. Sokan hordtak pasik eddig is tangát férfit is meg nőit is. (Csak az utóbbi csak névtelenül vallják be az előítéletek miatt.)
2016. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én tangát hordok a hétköznapokban, habár azért strandra nem venném fel
2016. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Strandon nem hordok tangát, de abban szoktam szolizni.
2016. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Na, az sem normális, aki nyáron szolizik.
2016. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom miatt sem tangásban voltam a strandon. De itthon sojat voltam úgy a napon. A szomszédok nem röhögtek ki miatta, de strandon ment volna a susmus a hátam mögött.
2016. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt csak egy szűk réteg hordta , hordja és fogja hordani. Talán jobb is, ez se áll mindenkinek jól és ezt is kell tudni viselni.

Legtöbb macsó azt mondja, hogy aki ilyen hord az meleg.. . pedig anno amikor elkezdett bejönnii, a 90 –s évek közepén ugyanezt mondták

azokra a férfiakra is akik az intim testrészüket borotválták Az egyik divatba jött a másik nem…


Nyilvánosan nagyobb strandon nem hordom , de Horvátországban az volt rajtam igaz csak kisebb strandokon (fél nudi ),

ahol többen magfordultak ott már én se venném fel.

1. Nem vagyok ennyire extrovertált

2.nem mintha érdekelne, de nincs szükségem a mellettem a sugdolózásra.

Napozni szoktam benne és anyósom is sógornőm is látott így miniben napozni. Nem zavarta őket… vagy inkább nem mondták.

Ellenben az alföldi fürdőhelyen direkt kerestem egy eldugott napozó helyett hogy ne zavarjak senkit.

Az idősebbeket nem is zavarta és nem foglalkoztak vele(m) de pár fiatal nem tudott mit kezdeni vele(m) 

2016. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!