Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra jó lesz ez a szett,...

Évnyitóra jó lesz ez a szett, vagy túl laza? (9. osztály)

Figyelt kérdés

Nos, mivel 9. osztályban nagyon számít az első megjelenés, nem tudom, hogy mit szólnának ehhez a szetthez a tanárok:

- 3/4-es ujjú fehér ing

-Fekete hosszú nadrág

-Fekete bokacipő


Anyukám azt mondja, hogy jobb lenne, ha szoknyába mennék és ünneplős magassarkú cipőbe, de az a baj, hogy nagyon sokat kell utaznom a suliig, szóval számomra a szoknya és a magassarkú eléggé kellemetlen, kényelmetlen lenne.

Átöltözni meg váltó ruhát, cipőt vinni nem szeretnék, mert rengeteg könyvet fogunk kapni és nem szeretnék felesleges dolgokat cipelni az eléggé hosszú utamon.



2016. aug. 30. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
szerintem jó. Nem kell túl öltözni, főleg ha aznap már suli is van és könyveket is kaptok.
2016. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Iskolától függ, meg a mai szokásoktól, én 20 éve voltam ennyi idős, akkoriban nem kellett kiöltözni, sőt kicsit ciki is volt, igy akkoriban a te szetted teljesen megfelelt volna, bár lehet, hogy egy elit gimiben jobban ki kellett volna öltözni.
2016. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Először azt hittem, fiú vagy, mondom tök jó. De szerintem ha nem vagy nagyon fiús stílusú lány, a szoknya minimum. Hozzá pl. topánka. Magassarkú szerintem nem kell, de a leírt szetted nekem túl lezserül hangzik. Bár a cipőtől függ, vászon vagy ünneplős? Mert utóbbi esetben még talán.
2016. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Az elmúlt napok hasonló jellegű kérdései alapján valami jóval extrémebb összeállításra számítottam. :D


De ez szerintem így teljesen jó, ahogy tervezed.

2016. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a nadrág, én ugyan most leszek 10.-es, de tavaly én is, emlékszem nadrágba voltam évnyitón.:)
2016. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!