Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire illik a szoknyához a...

Mennyire illik a szoknyához a tornacipő?

Figyelt kérdés
Évnyitóra szeretném felhúzni mert a balerina 5-10 perc hordás után feltörte a sarkamat. Szerintetek mennyire nézne ki jól illetve rosszul ez a párosítás👉 fekete testre simuló térdfeletti szoknya, matrózblúz, fehér tornacipő?!

2016. aug. 31. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
elegáns cucchoz abszolút nem illik
2016. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél fel hosszú fekete gatyát
2016. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semennyire se. Ha balerinát veszel fel, ragaszd le a sarkadat (gondolom ott töri fel a cipő) sebtapasszal, és akkor nem töri fel.

Vagy vegyél fel szandált a szoknyához.

2016. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően tetszik ha valaki tornacipőt vesz fel egy lazább szoknyához, ruhához, viszont elegánsabb ruhákkal párosítva szerintem sem szép. Ha nagyon komolyan veszik az ünneplőt vagy esetleg az osztályfőnök ellenőrzi és valamilyen büntetést kaphattok emiatt, akkor szerintem ne kockáztasd meg. Egyébként meg szerintem évnyitón, a tömegben senki nem veszi észre, hogy neked most mi van a lábadon.
2016. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Évnyitóra ne vegyél fel tornacipőt.
2016. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyire te akarod. Azt hordasz, és úgy, ahogy akarod.
2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem semmi, hogy a női cipőfajták 90%-át nem lehet hordani, mert feltör, felsebez, megfájdít.
2016. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!