Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is tetszik Aria stílusa...

Nektek is tetszik Aria stílusa? (PLL) Hol tudnék olyam ruhákat beszerezni?

Figyelt kérdés
Szóval azt vettem észre hogy a mai tinik nagy része ugyan azt a stílust képviseli,ez a tumbrl vagy milyen stílus tudjátok adidas cipő, zöld kabát stb. És azt vettem észre hogy Aria Montgomery a Pretty Little Liarsból elég egyedien kombinálja a cuccait, de persze nem csak ezért tetszik hanem amúgy is bejön a stílusa. Hol tudnék hasonló ruhákat beszerezni? Vagy ötletek hogy a már meglévő ruháim hogy hasznosítsam? Bármilyen tipp jól jön

2016. szept. 1. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is valami ilyesmi stílusom van. Bár én elég fura ruhákat is szoktam hordani, hozzá színes harisnyat. Na mindegy. Én az ilyen ruháimat turiban szoktam venni. Vannak ott nagyon jó állapotban lévő ruhák.
2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég jól csinálja a stylist, aki a sorozatbeli szereplőket öltözteti, már csak a ruhákért is megéri nézni az egészet. Szerintem Aria stílusának alapja, hogy mintákat és színeket ütköztet, amik lehet nem illenének össze egyébként. Turkálóban szerintem is találsz ilyen kicsit retrós, színes darabokat, de ha tudsz válogatni, akkor egy H and M-ben is simán.
2016. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!