Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni 14-20 soros...

Szeretnék venni 14-20 soros Martens vagy red Rooster bakancsot venni használtan, ajálnátok oldalt? (10000ft max)

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vagytok igénytelenek? Ha nem telik újra vegyél mást de ez undorító igénytelenseg használt bakancsot venni amibe már belerohadt más lába. Ez nem ruha hogy mosógép és meg van oldva.....
2016. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig használt bakancsokat vettem eddig. Ki kell fertőtleníteni (egy kis dezodort belefújsz és öngyújtóval begyújtod,így elégnek az esetleges gombák.)

Múltkor vettem Shelly's rangers bakancsot 6 ezerért 10 sorosat,és kb. fél évet volt használva. Jófogáson nézz körül,nagyon sokan árulnak acélbetkóst.

2016. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és kedves első: egy bőr bakancsba nem rohad bele a lábad,ha izzadna a lábad a talpbetét szívja fel,tehát használt bakancsnál érdemes újat venni belőle.
2016. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen vennék használt cipőt, mivel más lába törte be, lehet nekem nem lenne olyan kényelmes. De, hogy tényleg hasznos választ tudjak adni: Helyi metálos adok-veszek csoportban, Jófogáson, Vaterán. Ha Pesten élsz, nézz be a London Portba, amikor egyszer új bakancsot vettem, láttam használtakat is, bár nem tudom, dísz volt-e vagy eladó, nem emlékszem rá.
2016. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pesten van a Jajcica,oda is érdemes benézni,egyébként azért kényelmes a használt bakancs mert ki van taposva már.
2016. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Amikor megláttam, hogy a LondonPortban most akció van (pl. Shellys 10k-ért, sok egyedi Martens is jelentősen olcsóbban) visszakerestem ezt a kérdést, hogy megírjam. A webshopukon meg tudod nézni. :)
2016. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!