Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lennék nevetséges holnap...

Nem lennék nevetséges holnap bokacsizmában?

Figyelt kérdés

Esős időt írnak, a tornacipőim beáznának, ráadásul hajnalba indulok, igaz hogy hazajövök napközben, de este ismét elmegyek és csak másnap reggel hajnalban jövök. Szóval nem lenne gáz egy vékonyabb, őszi bokacsizmában menni?

Tudom, azt veszem fel amit akarok meg nem kell mások véleményével foglalkoznom, de azt nem szeretném ha furcsán néznének rám.


2016. szept. 4. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs balerina cipőd? a bokacsizma hűvösebb időre való, nem 20 fokba
2016. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rühellem a balerina cipőt, nincs az az isten hogy felvegyem.

Direkt írtam hogy hajnalban és késő este jövök-megyek, amikor inkább 12 fok van nem 20. De azért köszi a válaszod

2016. szept. 4. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném tudok olyanról aki rendes téli magasszárú csizmát is felvesz harminc fokban ahhoz képest egy bokacsizma az semmi.
2016. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos holnap min. 18 fokot jeleztek, szerintem belesülne a lábad. De ahogy gondolod
2016. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor harmadjára is leírom:D Nem napközben leszek benne, hanem mikor hűvösebb idő van (hajnalban és éjszaka)

De azért köszönöm

2016. szept. 4. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

akkor vegyél sportcipőt


egyébként balerina cipőbe lehet felhúzni nejlon kis harisnyazoknit, így nem fázna benne a lábad. erről csak ennyit.


egyébként meg tényleg, miért minket kérdezel? azt se tudjuk, hogy neked milyen cipőid vannak! kezdjük itt!

2016. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felveheted, nem hiszem, hogy furcsán fognak nézni rád.
2016. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: sportcipővel ugyanúgy járnék mint tornacipővel, beázna. És nem azért nem viselek balerina cipőt, mert fázna benne a lábam, hanem mert eleve utálom, szerintem ronda. Nem azt kérdeztem egyébként, hogy milyen cipőt vegyek fel, szóval nem szükséges tudni, hogy milyen cipőim vannak.
2016. szept. 4. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

ahhoz képest, az én sportcipőim nem áznak be.

akkor ezek szerint, ha olyan sz..rokat veszel, akkor ne is csodálkozz, hogy beáznak!

2016. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felveheted. Szerintem ilyen őszi bokacsizmára gondolt a kérdező és nem arra ami ki van belül bélelve.

Nyáron is láttam embereket ilyen cipőbe, amikor esős, rossz idő volt. Kicsit irigyeltem is őket, amikor én vászon cipőbe bokáig áztam.

2016. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!