Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnyatartót hol kell...

A harisnyatartót hol kell viselni? A bugyi alatt vagy felett?

Figyelt kérdés

#bugyi #harisnytartó
2016. szept. 4. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Férfi vagy, mi ? :D
2016. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Úgy tudom, felette.

40/F

2016. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

[link]


!!!

2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Alapban alul a bugyi. De ha praktikusabb hogyha a bugyi van felül. Igy csak azt kell levenni, a többi maradhat. A pasik szeretnek úgy szexelni hogy a harisnya a tartóval rajtunk marad. :-)
2016. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
A harisnyatartóra kell rávenni a bugyit, mert azt csak leveszed, utána a többi fent marad(combfix és tartó).
2016. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A harisnyatartó alapban szexis, de nem praktikus! Ha felülre veszed, mindenkor amikor WC-zni kell kipapcsolni, leengedni, aztán vissza, harisnyákat igazgatni, szóval macerás. Én is alulra veszem. Szexhez meg egy tangával jobb alul. A tanga könnyen levehető.
2016. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem is a bugyi alatt mert a wc-n is praktikusabb es szexnel is!

Bar ezt mar egyszer kerdezte valaki, En akkor is ezt irtam de egy okos pitcsa egybol kioktatott a logikatlanabb viseletre, (felette) csak most nem tudom ilyenkor miert nem pattog mint Nekem anno...

2016. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3! vagyok, nem tudom mi a baj a hozzászólásommal ?? Direkt olyat linkeltem, ahol alul és felül is van.
2016. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!