Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most összel és télen milyen...

Most összel és télen milyen tipusu és szinü ruhák vannak divatban? És milyen stilusu? Vagy milyen fajta?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változatos az idejei divat.De szerintem elég ha bemész a plázába és körülnézel, vagy megnézel egy divatmagazint vagy akármilyen prospektust.Amúgy volt már pár ilyen kérdés tudom ajánlani hogy nézd vissza.

Itt van például ez, de még volt jópár ilyen csak ki kell keresni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2008. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Narancssárga, lila, fekete, szürke felsők, szőrös mellények. Vékony hosszú újjú , rá pedig egy hosszított kötött rövidújjú. Répa fazonú fari, vagy fekete szatén nadrágok.

Lapos talpú csizmák.

2008. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most előkotortam a sárga, piros, barna öltözékeimet, az ősz hangulatához próbálom igazítani az ÉN divatomat. NEKEM most nagyon bejön a tunika+öv megoldás plusz alá csőnadrág, vagy valami passzos naci. Ilyenkor, amikor még nincs annyira hű, de hideg, nagyon kényelmes. Nem tudom, hogy úgy általánosságban mi a divat idén ősszel, de nagyon széles a skála, szóval érdemes belelapozni egy-két divatmagazinba!
2008. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. okt. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!