Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nagyon ciki? Mit lehetne...

Ez nagyon ciki? Mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés

Szeretem a magas derekú farmerokat, de amikor leülök benne meggyűrődik nagyon.. olyan púposan kiáll és elég idétlenül néz ki.. mit tudnék ellene tenni?


19L


2016. szept. 5. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyel csipo fazont!😊

En ezert nem szeretem a magasderekuakat.

2016. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint hol áll ki? a dereka? vegyél hozzá övet vagy vetess be belőle.
2016. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
konkrétan a cipzára a sliccénél áll ki és nem segít rajta az öv :(
2016. szept. 5. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem sose volt ilyen problémám, pedig csak magasderekút hordok. esetleg más méretet, más márkát próbálj.
2016. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a mérete miatt van.Vegyél eggyel nagyobbat,csak akkor lehet,mikor állsz,nem lesz túl szoros,de nem is baj.:)
2016. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Ugye tudjátok, hogy irtó hülyén néztek ki ezekben a nagymama magas derekúakban ?
2016. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 ugye tudod, hogy senki nem kíváncsi a véleményedre? :)
2016. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es: most nem azért, de a kérdező kíváncsi, ugyanis az érdekelte hogy ciki-e. És a 6-os csak leírta hogy szerinte nem jók az ilyen nadrágok, alias neki mindenhogy ciki;)


Szerintem is a mérettel lesz a baj vagy valahogy a fazon nem stimmel. Próbálj fel üzletben többfélét és ülj le ott.

2016. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy xy-nak tetszik-e a magasderekú nadrág hanem arra, hogy mit tehet a problémája ellen. xy erre persze nem tudott érdemben reagálni, ellenben kinyilvánította a totál érdektelen (és senki által nem kérdezett) véleményét a magasderekú nadrágokról.
2016. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, inkább kisebb méret kellene v egyszerűen más fazon. Vannak üzletek, ahol az eladók udvariasak és segítenek. Én C&A-ban v Vogele-ben láttam táblákat a különböző nadrágfazonokról.
2016. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!