Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre egy hajjal kapcsolatban. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Csak leírni tudom. Szóval, kivasalt, hosszú haj a tetején összefogva egy kis részt és bekontyolva.

Fiúk, de a lányok véleménye is érdekel.



2016. szept. 6. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én bár lány vagyok, nekem nagyon tetszenek azok a hajak, én is szeretném majd megcsinálni magamnak.:)
2016. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik bár nincs sok hajam. Meg van aki azt mondja hogy "tucat" haj.. Bár szerintem nem.:)
2016. szept. 6. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Pontozz le, de igen, tucat...
2016. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogadok pár éve még eszedbe sem jutott volna, sem neked (sem az ilyen hajúak többségének), sőt, méltatlan fintorral néztél volna arra, aki megemlíti, hogy esetleg hordhatnál ilyen hajat. De most, hogy ez lett a divat...
2016. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik. Mintha hajvasalás közben feltűzve/félbemaradt volna a "munka" és "ottfelejtődött" a hajgumi. Vagy valaki fogja össze rendesen vagy engedje szét, de szerintem a kettő együtt borzalmas, mint a szoknya-nadrág kombináció.
2016. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyen noket hagymafejueknek hivom es nem is tetszik mert Nekem a kibontott jon be.
2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó és utolsó előtti. Egyébként jogos más emberről úgy véleményt adni hogy nem is ismered. Igaz?:))) de azért nyugodtan mondjad, hogy tuti nem hordtam volna úgy a hajam stb..-.-
2016. szept. 7. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi van? Hiszen pont te kértél véleményt a kérdésedben. Jaa, hogy csak a dicséret kell a negatív kritika már bunkóság... Értem.



Amúgymeg a konty az senkinek sem jó. Hülyén néz ki, ráadásul +10 évet öregíti a nőket.

2016. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Hat kedves kerdezo En ugy latom Te is az a misssszz plaza pitcsa lehetsz, aki ugy ahogy a versenytarsam irta csak a pozitiv kritikat fogadja el!

Igy csak sajnallak es ne ide tedd fel a kerdeseidet ha megsertodsz egy negativ valasztol hanem a hasonszoru baratnoidtol...

2016. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Naa errol beszeltem utolso 2 valaszolo. A HAJJAL!! kapcsolatban kerdeztem a velemenyeket. Es nem hiszem hogy csak a pozitiv velemeny erdekelne amikor massal is normalis voltam akinek nem tetszik a haj. A problemam hogy nagyon nem ismertek es csak azert is leirtok olyat ami nem ugy van. Foleg te, utolso... Egy kerdesbol es par valaszbol tenyleg ra lehet jonni hogy ki a plaza p*csa es ki a normalis. Igazad van...:( De ez ugyanolyan hogy: "Fogadok pár éve még eszedbe sem jutott volna, sem neked (sem az ilyen hajúak többségének), sőt, méltatlan fintorral néztél volna arra, aki megemlíti, hogy esetleg hordhatnál ilyen hajat. " Ugyan.. ezt Te mibol gondolod?:))
2016. szept. 7. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!