Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2016-2017-ben divat lesz még...

2016-2017-ben divat lesz még a bőrdzseki?

Figyelt kérdés
Fekete bőrdzsekire gondolok, en most vettem nemreg ujat es nekem nagyon tetszik de azt veszem eszre hogy sokan mar azt mondjak nem divatos mert mar legalabb 3eve ez megy... Mostmar tenyleg a bomber dzseki divatos es a fekete bordzseki nem?? 17/L

2016. szept. 10. 10:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Nalunk nagyon sokan hordjak most is. Illetve en szemely szerint nagyon szeretem mert kicsit rockosabb valtozatott vettem amilyen a stilusom is. A bor es farmerdzseki szerintem mindig divatos ha jo kombinaciokkal veszed fel. 17/L
2016. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most a bomber dzseki divatosABB, de ez nem azt jelenti, hogy a bőrdzseki ne lenne még mindig divatban.
2016. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bőrdzseki nem megy ki a divatból
2016. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy alapdarab. Mindig jól néz ki és mindig aktuális lesz. A bomber dzseki... nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik. A bőr sokkal elegánsabb. Nyugodtan vedd fel bármikor.
2016. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!