Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy body-t hogy hordtok...

Egy body-t hogy hordtok stílusosan, praktikusan?

Figyelt kérdés
Kezdve a sima hetkoznapi ruhaanyagutol, amit ertelemszeruen lehet hordani felso helyett, a full csipkeig? Haloszoban kivul?
2016. szept. 18. 18:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Magasderekù farmernadrággal kell hordani a bodykat,ez azèrt is praktikus, mert ìgy nem tűrődik ki.
2016. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magas derekú nadrágokkal szokás hordani, vagy szoknyával. Én bodyt inkább hidegebb időkben hordom, mert mégis csak egy jó meleg réteg, bent a munkahelyemen is kényelmes mert nálunk előírás a szoknya mert olyan helyen dolgozom. Meg én nekem mindig meggyűlik a bajom a harisnyával hogy lejjebb csúszik ha a body alá veszem fel az szépen megtartja és kényelmes is.
2016. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen pólóként hordom az egyszerűbbeket úgy önmagában. A csipkéseket a fehérnemű bodyjaim pedig felső alá, vagy mély kivágású blúzhoz. A csipkéset például imádom róvid kardigánnal felvenni. Nagyon dögös és szexi.
2017. febr. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rövid ujjú nagyon vékony bodym amit itthon pizsamaként hordok. Ezt azért viselem megmondom őszintén mert hidegebb éjszakákon hajlamos vagyok magamról ledobni a takarót és gyakran ébredek arra hogy fázik a derekam és emiatt már volt egy kisebb felfázásom. Eddig ez vállt be a legjobban főleg mert testhezálló. Alul a kapcsos részt kivágtam belőle és összevarrtam hogy ne irritáljon és úgy mint egy tornadressz felül bújok bele, direkt ott is alakítgattam rajta hogy az jó legyen. Ezt az egészet úgy csinálom hogy csak akkor húzom fel ha már lefekszek aludni és amikor felébredek és már nem fekszem vissza akkor egyből leveszem hogy ne legyen gond. Nyáron amikor meleg van akkor nem viselem.
2017. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!