Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A "menő" bandázos fiuknak...

A "menő" bandázos fiuknak milyen stílusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pulcsimat/pólómat nőttem ki. Ezeknek a legnagyobb része mintás volt, ami azét mar gyerekes. Szülinapomra ruhákat, vagyis majd én veszek magamnak ami tetszik. Stílust akarok váltani,!de nehogy azt higyjetek, hogy most egy ember miatt akarok megváltozni, tuti nem tennem. Csak kiváncsi vagyok, hogy az olyan fiuknak, akik a lehető legtöbb időt töltenek a haverjaikkal, milyen stílusú lányok jönnek be? Mégegyszer mondom nem akarok tucat lenni csak érdekel, hogy az en elképzelésektől mennyire áll távol/közel.

2016. szept. 19. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Ruhákat kérek*

Most még 15/l

2016. szept. 19. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan lányok jönnek be a mai fiuknak, hogy minél több minden legyen kint... Márkás (nike) cipő

feszülős farmer

márkás póló/ pulcsi

meg persze ha már nem vagy nagyszájú, hiába nézel ki jól, ha az első benyomást már megtetted onnantól nehéz változtatni.

A stílusváltás nehéz időszak, ilyenkor döntöd el hogy milyen kisugárzást akarsz mutatni a körülötted lévőknek. épp ezért jól gondold meg milyen ruhákat veszel fel amik tetszenek is és kényelmesen érzed is magad benne. mindenképp mielőtt megveszed próbálj fel minél több ruhát a boltba

Remélem segítettem :) És ne hasonlits a mostani tucat "egyedi" ribi(zli)-re.

2016. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A srác aki tetszik nem tipikus mai gyerek. Egyébként en nem tudok szinte semmit kitenni, meg ugye nem is áll szándékomban... Olyan az alkatom, hogy nagyon vékony, (nem anorexiás) es nagyon magas. Lánchoz képest en az erősekhez tartozom, meg nem mondana senki, hogy múlté vagyok képes, jo minőségűek az izmaim. Mondtad ezt a szakad dolgot... Hat felül nagyon kicsi szám van, de alul viszont hatalmas:D utálom az ilyen hisztis pawakat, meg aki arra menő h nincs rajta semmi izom, ilyenkor érzem azt, hogy odamegyek es összecsomagolom:D
2016. szept. 19. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Úristen, nagyon sok mindent elírtam, remelem ki tudod bogarászni, ha nem akkor írj nyugodtan:)

Köszi amúgy a választ:)

2016. szept. 19. 19:30
 5/5 anonim válasza:

Ezeknek a fiúknak milyen lànyok tetszenek?

Igazából,persze mindenki más és más,de meg kell hagyni,vannak lányok,akik szinte mindenkinek tetszenek. Akikről te írsz srácoknak valószínűleg tetszik a divatos és/vagy a "vagányabb" (értsd:lenge haspóló,fekete farmer,sportcipő) stílusú lány. Nem mondom magam divatőrültnek,de van jó pár divatosabb ruhám,amivel egy picit kitűnök az osztalyomban lévő lányok közül. De nem olyan nagy a szám(előttük még nem),és habár anno egy helyes srác az osztalyból nézegetett,egy szép lány rányomult(nem,mint én tettem) és most elég jóban vannak. Lényeg a lényeg,külső mellett kell a 'nagyszájú én'is általában,mert különben nem biztos,hogy felfigyelnek rád.:)

2016. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!