Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit szóltok ehhez az...

Lányok mit szóltok ehhez az öltözködéshez? (Justin Bieber)

Figyelt kérdés

Így kell öltözködni hogy legyen egy srácnak barátnője?


[link]


[link]



2016. szept. 24. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Fiu vagyok de nem így kell öltölködni hogy legyen valakinek barátnöje😂😂😂
2016. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Az én barátomnak közel sem ilyen a stílusa, sőt... Szerintem ez kiábrándító, főleg az az aranylánc a 2. képen. Az első képen lévő stílusáról ne is beszéljünk.

Ja, és szerintem a normális lányok nem külső alapján választanak maguknak párt. :)

15/L

2016. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Az irigység nem szép dolog. :D Tegyük hozzá, hogy ez a fiú nem egy átlagos fiatal, kicsit több a fizuja, mint neked (már, ha keresel) és a médiában szerepel, szóval össze se lehet vetni az öltözködési stílusát egy átlag magyar sráccal. A másik meg, amit említettek már, hogy értelmes ember nem külső alapján választ párt magának. Én nem szólok ehhez semmit, mindenki olyan ruhát vesz magára, amire telik és ami tetszik neki és pont.
2016. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon gáz:) Főleg hogy a mai 15-16-17-18 (vagy még annál is több, illetve kevesebb) éves fiúk hogy próbálnak ilyesmi stílust eröltetni magukra:D Elmegyek a városba és mindenhol ugyan az. Gusztustalan.
2016. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de azt gondolom, hogy azért öltözik a legtöbb fiatal hasonlóan, mert így lesznek menők, divatosak (ahogy a csajok zöme is egymást utánozza). Tehát nem akarnak kilógni a sorból, a felnyírt hajjal se, én egyiket sem követem, épp ezért se jövök be a lányoknak, szóval ez a "nem a külső, öltözködés az első szempont" eléggé sántít.
2016. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik :D
2016. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem xd
2016. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz az öltözéke. De az még visszataszítóbb hogy állandóan ezt a gyökeret hozod fel a gyk-n. Szerelmes vagy belé vagy mi?
2016. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*sóhajt

Nem.

2016. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első képen jó az a láncfűrészes pulcsi meg ahogy bevillan a szeme a verő embernek hátul. Tiszta vérfarkasos.

Egyébként nem kell így öltözködnöd, ez hülye kérdés, akkor csak a Justin Bieber stílusúaknak lenne barátnőjük. Nekem amúgy nincs bajom a ruháival, soha nem nézem, hogy ki mit visel. De azért aranylánc meg ennyi tetkó és ahogy bele néz a kamerába... ez sok. Ezt azért már észreveszem.

2016. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!