Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha jövőhónapban...

Szerintetek ha jövőhónapban hosszúszárú csizmát hordok, hülyének néznek majd?

Figyelt kérdés
Egyetemre gondoltam. Mostmár nincs túl meleg, és gyakran hordok szoknyát, miniruhát. Viszon félcipő az hideg lenne hozzá, főleg az épületben, ahol amúgysincs fűtés. Vennék fel hozzá persze egy vastag fekete harisnyát
2016. szept. 25. 12:15
 1/5 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nincs baj vele, ezért sem értem a kérdést
2016. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vastag,bundás csizmát?
2016. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amilyen hideg van már most legalábbis nálunk a fősuliban, nyugodtan felveheted, miért néznének hülyének, ha jogosan nem akarsz lábról felfázni. Én mondjuk a miniruhát nem értem, deréktól felfele nem fázol?. Én holnap bokacsizmában megyek, farmer nadrágban, és a fszti nagyelőadóban a [link] parkakabátom sem fogom levetni, oda a nap is csak délután picit süt be.
2016. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted, legfeljebb délután egy kissé meleg lesz ami reggel még megfelelő volt a hidegben.
2016. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam most is az van. Egész nap egy irodában ülök, ki-be mászkálnak az emberek, lefagy a lábam.
2016. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!