Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Magyar Színházba hogyan...

A Magyar Színházba hogyan "illik" felöltözni?

Figyelt kérdés
Vettünk két jegyet az egyik októberi Vámpírok báljára, és finoman szólva sem vagyok színházba járós, sőt, nőies sem, így nőies ruháim sincsenek. Hogyan illik megjelenni egy ilyen előadáson? Kisestélyit egészen biztosan nem veszek fel.
2016. szept. 25. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem is kell. Kosztümnadrág egy szebb blúzzal, meg egy blézerrel bőven megteszi.
2016. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha minimálisan kiöltözöl az tökéletes:) A farmer az nem egy jo valasztas de senki se veszi le rolad.Én egyszer fekete farmerbe és egy elegánsabb felsőbe mentem de legtobbszor szoknyába járok.
2016. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont egy farmer (tiszta) tornacipő kombóra gondoltam, egy igényesebb felsővel. Ami azt illeti, nincs oda való ruhám, és ki sem akarok öltözni túlságosan. Annyira nem érdekel mások véleménye, de azért egy kicsit mégis odafigyelnék.
2016. szept. 25. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz így kérdező.
2016. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát tornacipőben azért ne. (márkásban sem, és rikító színű melegítőben sem. :D)

Egy magasnyakú pólód csak van? Ha nincs, vegyél. Egy nőnek azért ezek alapdolgok.

2016. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindenképpen elegánsan illik menni. Leírok egy pár ötletet:

1. Galléros ing + szoknya + harisnyanadrág + v- vagy kereknyakú pulóver / kardigán /blézer.

2. Galléros ing + kosztümnadrág / elegánsabb farmernadrág + v- vagy kereknyakú pulóver + blézer / elegánsabb őszi kabát (pl. ballonkabát).

3. Garbó + szoknya / kosztümnadrág / farmernadrág + blézer / elegánsabb őszi kabát.

4. Galléros ruha + harisnyanadrág + elegánsabb őszi kabát.

Hidegebb idő esetén az ing alá felvehetsz egy body-t, a nadrág alá pedig egy vastag harisnyanadrágot. Szerintem az inget, garbót tűrd be a nadrágba vagy szoknyába, a nadrágokat, szoknyákat fazontól függően hord övvel, valamint az inget teljesen, gallérig gombold be.

2016. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!