Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a női bakancs?

Nektek tetszik ez a női bakancs?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
0%

A hajszalnyi kulombseget Te magyarazod be Magadnak kerdezo, amugy egy peldat sem tudnal mondani,hogy mitol lenne ez no!

Es ahogy elottem is irtak,csak fiukon lattam En is mar a 80-as evek neger rapperein is akik megint csak ferfiak voltak!

Szerintem probalj meg szetnezni a noi osztalyon mert biztos van szep kecses tipus is ami noi es nem kell rohogtetni Magad ferfi cipobe...

2016. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj öregem! (Csakhogy felvegyem a stílusod).

Az első linken egy női bakancs van!

Megrendelő oldalon is NŐI BAKANCS áll.

Tudom,hogy a mai világban egy férfi is olyan ruhákat hord mint egy nő (lásd passzos csőnadrágok,rózsaszín poló, térdig érő puloverek).

De tudod mit? Már el is ment a kedvem az egésztől. Bunkó! Intelligencia szinted valahol a 0 körül van!


A normális válaszolóknak köszönöm a válaszát!

2016. okt. 8. 23:33
 13/66 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom mi van itt az emberekkel, ez egyertelmuen egy noi bakancs..aza fiu aki ilyet vesz fel biztos nonek erzi magat :)
2016. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
93%
A 30%kotekedonek az a baja, hogy homárnak tartják amiért cicagatyat meg női boltokban vett farmert hord. A válaszait érdemes figyelmen kívül hagyni.
2016. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
93%
De hogy valaszoljak: egyedül a Timberland tetszik ebben a típusban. De inkább a nem felé billen.
2016. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán illik hozzám ezért én nem venném meg, de sok osztálytársamnak van ilyen bakancsa és szerintem egyébként jól is néz ki meg biztosan kényelmes, praktikus is. Tavaly is sok mindenkin láttam ezt a színt, de most is voltam cipőboltban és ugyanúgy sok ehhez hasonló cuccot lehet kapni, szóval idén is biztos divat lesz. Egyébként ismerek fiúkat, akiknek hasonló cipőjük van és ez a szín szerintem lányokon és fiúkon is jól tud mutatni. Ma már nem hiszem, hogy ilyrn kategóriákat kéne megszabni, hogy ez túl férfias egy nőnek vagy ez túl nőies egy férfinak, ez egyébként is egyéni megítélés kérdése. Én attól is mindig kikészülök, hogy a boltokban a legtöbb cipő fekete, amit én nem bírok elviselni magamon ezért örülök neki mikor valami különlegesebb cipőt látok :)
2016. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
3%

Kerdezo!

Passzos vagy nem a nadrag az ferfi viselet, csak ti nok ugy mint sokminden mast lenyultatok tolunk!

Mindegy az hogy uniszexnek vagy ferfinek hivjatok az attol meg ferfi marad!

Ahogy ez a bakancs is!

Bunko meg csak Te lehetsz mert En ilyen jelzot nem titulaltam Rad , de latszik kik jarnak ma egyetemre...


Szia 14-es!

Latom gerjedsz a ferfiruhat, most mar cipot is viselo nevezzuk meleg "lanyokra"


Kis perverz...

2016. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

Mondom én, hogy az IQ szinted 0 körül van. :D

Először is: a külöNbséget külöMbségnek írtad...ajjaj és te merészelsz egyetemről beszélni?


Melegnek a fiúkat nevezzük a lányokat leszbinek. (De köszöntem,HETEROSZEXUÁLIS vagyok. Remelem tisztában vagy a szó jelentésével).


Épp,hogy a férfiak öltöznek egyre lányosabban de no comment. :D

Elhiszem,hogy a csökevény agyad nem képes felfogni de ez egy női bakancs.

Bármennyire is nehéz felfognod.

30%-odból ítélve sem vagy egy lángelme. Kb. 13 éves lehetsz.


Ne égesd magad még jobban. :D

2016. okt. 9. 11:23
 19/66 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne rajta egy kis panama jack logó akkor tetszene, de amúgy nem.
2016. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező és összes válaszadó (beleértve magamat is)talán nem kellene ekkora hűhót csapni egy lábbeli miatt.

Szép napot mindenkinek és jó étvágyat az ebédhez!

2016. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!