Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 14 éves lánynál...

Szerintetek 14 éves lánynál normális a 75/A melltartóméret?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim és szerintem normális. De az osztálytársaim, lányok fiúk egyaránt, kicsinylik...Nem maittuk fogok változtatni, csak érdekel mások véleménye. :)

Köszi az értelmes válaszokat!


2010. ápr. 25. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Normális, sőt én irigyelek is miatta:D Én már 18 vagyok és 13 éves korom óta semmit sem nőtt, azóta 70/A-s :( És ez már nem is igen lesz nagyobb...
2010. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
szerintem is normalis.nekem is ekkora,de az en osztalyomban ez eleg agynak szamit.:Dnem mindenki egyforman fejlett.de ez valtozhat.kb neked is akkora lesz mint anyukadnak/nagyanyadnak.
2010. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat :) szerintem ez normális. osztálytársaim kb mind b-set hordanak, pár lányt leszámítva. akkor nekik van nagy, és nekünk normális? :):)
2010. ápr. 25. 14:19
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem a B-s a normális mellméret, a legtöbb ember B-set hord
2010. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tényleg a B-s a normális, de még biztos, hogy fog nőni a melled, nem hinném, hogy 14 éves korodba leáll:)
2010. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Háát az A-s elég kicsi lehet...

Nekem B-s volt 14évesen, most már C-st hordok:))

De szerintem akkor neked már nem fog nőni!

16/L

2010. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy kicsi vagy nagy, ugyanis nem nagyon tudsz változtatni rajta. (Max annyit, hogy hízol, és akkor nőnek a melleid is, de azt hiszem, ez a legkevésbé szimpatikus megoldás.)

13 éves korom óta 75/C-s melltartót hordok, azóta nem nőtt semmit (a magasságom és a súlyom sem, szóval ez összefügg). Sok nőnek sokkal nagyobbak a mellei, de nem gondolom, hogy ez mérvadó lenne. A kis mellnek is van számtalan előnyel pl. sportolásnál.

Szóval a kérdésre válaszolva, szerintem normális.

2010. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
14:25 azért mert 14 éves leszek nyáron, és most 75A a méretem, nem fog nőni? (nem rég ilyen, folyamatosan nő ahogy érzem.)
2010. ápr. 25. 14:43
 9/15 anonim ***** válasza:
14.30 vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 19/L
2010. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Huszonéves korodig még nőhet, ne aggódj. Amúgy nekem is 75A, és semmi bajom vele, pedig 23 vagyok. Volt B-s is, amikor 5 kilóval nehezebb voltam, és egy csomó pólómat el kellett ajándékoznom, mert csak kis mellen álltak jól:S Sokkal több fazonú ruha közül válogathatsz, gondolj a modellekre!
2010. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!