Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért akkora hatalmas...

Lányok, miért akkora hatalmas nagy gond ha egy fiú BB krémet vagy korrektort használ? Mi benne a ciki?

Figyelt kérdés

Egy csaj barátom kozmetikus és ő beszélt rá h használjak (az arcbőrömmel elég sok problémám volt)..

de a legtöbb lány szerint ciki, és nem elég "férfias" :/


20/F


2016. okt. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha látszik, az mindenkinél gáz.

Egyébként nem az, egyáltalán.

2016. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a problemas teruletekre/pattanasokra hasznalod akkor szerintem nem gond, de ha az egesz arcodra kened alapozo szeruen akkor mar eleg ciki.

L

2016. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól használod, akkor nem is látszik..
2016. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a BB krémbe az a jó hogy szinte nem is látszik nem maszkszerű mint az alapozó.Szerintem használd ha neked nem probléma és jobban érzed magad tőle.Én szerintem minden pasinak kéne többet foglalkoznia a bőrével. :)


31 N

2016. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.. mi nők se szeretünk karikás szemmel, meg pattanásos fejjel mászkálni. A pasiknál miért lenne ez másképp? Nyugodtan használd, ha valaki beszól miatta, kend ki őt is. :D
2016. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz:)
2016. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nőknél is idiótán néz ki, ha agyon van kenve az arca, ha meg problémás a bőre akkor csak rosszat tesz vele, ha minden vacakkal elfedi.

Nőnél, pasinál ugyanúgy cikinek tartom ha látszik az is, ha csak eltakar valamit. Ha meg ügyesen csinálod és csak a problémás területekre kened, akkor nem kell híresztelni hogy használod.

2016. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát a BB krémet elég nehéz csak a problémás helyre használni - akkor tényleg elég feltűnő lesz.


Egyébként nem lehet észrevenni, nem is szokták, csak ha vki fél méternől közelebb jön, akkor nyilván észrevehető. És egy csomó lány, ha ilyenkor észreveszi, h WTF te sminkelsz?? Persze amíg nem veszik észre, addig nagyon is bejön nekik, ahogy kinézek..

2016. okt. 10. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ^^ szeretem, ha egy fiú igényes :)
2016. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért? MIÉÉÉÉRT KELL AZ EGÉSZ ARCÁT SMINKELNIE EGY FIÚNAK?
2016. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!