Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni "csúnya"...

Hol lehet venni "csúnya" karácsonyi pulcsit?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amiket a filmekben mindig ocsmánynak, csúnyának titulálnak.:) nekem mindig is tetszettek, de sosem találtam sehol. Lehet akár webshop is, akár valamilyen bolt is.:) (Budapesten belül, ha lehet.😄)

2016. okt. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Turik tele vannak ilyenekkel
2016. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám néhány éve karácsonyra vett egy iszonyú rondát. Norvég mintás amúgy, eléggé hülyén néz ki. Azok a színválasztások együtt. Alapszíne halványsárga, lila ilyen "szögletes hullámvonal" - olyan mint a hullámvonal, csak szögletes- van alul meg fölül, közötte meg bordó -és fekete minta. Melegnek meleg, de nem olyan kellemes tapintású még az anyaga sem, kinézetre meg teljesen ronda. Előbb rákerestem, hogy norvég mintás pulcsi, ott kidobott ilyen webes cuccokat, szerintem nézd meg; mert anyámmal nem akarok beszélni, pedig ott van a másik szobában.
2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy attól, hogy norvégmintás, még lehetne szép is, de ez a legkevésbé sem az sajnos:S
2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amnesia:)

Már ha ilyenekre gondolsz: [link]

15/L

2016. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Turiba nem szeretnék menni.

Utolsó, igen ilyet keresek, csak férfiben, azt elfelejtettem odaírni.:)

2016. okt. 15. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a tescoban volt. Renszarvasos fej is volt rajta.

2-3fele biztosan volt.

Amúgy szerintem bájos viselet így karácsony környékén fiúnak és lánynak is.

2016. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
F&F-ben tavaly tényleg volt sok féle. Én is akartam venni, de mire oda jutottam már csak nagy méretek voltak.
2016. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Tavaly a C&Aba volt férfiaknak zöld,kékeseila és piros, nagyon imádom. Én a kékeset vettem meg és ilyen rénazarvas van az elején 😂
2016. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!