Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett újra nagy divat az...

Miért lett újra nagy divat az acélbetétes bakancs viselése mindenféle színű fűzővel és 0 eszmével?

Figyelt kérdés
Miért mossák szét a divatolásukkal a szubkultúrákat a fiatalok?

2016. okt. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik. Egyébként meg az hord acélbetétes bakancsot, aki akar.

Ez nem olyan, mint a zenekaros póló, hogy azé' már kéremszépen ne hordjuk, ha nem ismerjük a bandát.

Ezzel az esettel ellentétben a bakancs hiába a rockerek és a metálosok közt terjedt el, azt ugyanúgy hordhatja az, akinek tetszik, vagy azt akar hordani.


"mindenféle színű fűzővel"


A fűzők színének, mint te is tudod, egyes körökben van valamilyen jelentése, ez azonban mára kissé összemosódott.

Totális hülyeség egyébként, hogy ha piros fűzőt teszek bele, akkor húúdebüdösbaloldalipánk vagyok, ha meg fehéret, akkor mindjárt náci meg rasszista. Én speciel olyan színt fűzök be, amihez épp kedvem van, a többi gyöngylélek, akik ez alapján határolnak be, azok meg le vannak ejtve nagy ívben. Szóval barátom, ezen felesleges kiakadni, merr mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy azért hord kék fűzőt, mert rendőrgyűlölő, vagy csak mert simán az a kedvenc színe, és szeretné magán látni.


"0 eszmével"


Soraim közt erre is van válasz, se a szintekhez, se a bakancs viseléséhez nem kellenek eszmék, szimplán ez a viselet a rockerek körében maradt fent.

2016. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*mert és *színekhez.

Autokorrekt plisz.

2016. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szívecskés fűzővel hordom az egyik martensemet, de van, hogy a másikat sárgával, mert az volt benne gyárilag, de nem kötök hozzá semmit, csak hogy jól néz ki.
2016. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én fehér fűzővel hordom a Getta Gripet...:D

Rockereknek és a metálosoknak semmi köze az acélbetétes bakancshoz. Mindig is surranót hordtak.

2016. okt. 18. 20:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen fehér?? Fekete... Én nem vagyok egy szubkultúra része sem, csak szimplán nemzeti radikális militarista.
2016. okt. 18. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki.
2016. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Undorító ahogy erről vélekedtek :D

Bakancsnak és fűző színének igen is van jelentése.

Ez olyan, mintha felvennék egy geek feliratú pólót. Ami ugye kockát jelent, de rohadtul nem vagyok az, és csak azèrt hordom mert tetszik. Elég szánalmas. De ugye nem teszek ilyet, mert tudom higy a dolgoknak jelentése van.

2016. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!