Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy hetero pasi tangát hord?

Figyelt kérdés

Persze van hozzá seggem, kényelmes is. Megtetszett, kipróbáltam, és nagyon bejön. Páromnak is megtetszett, de előtte kétkedve fogadta az ötletet. Még mielőtt valaki beírja, nem vagyok homokos.

Csak kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek.



2016. okt. 24. 11:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
nekem tetszik, az én párom is nemrég kezdett el hordani :) előtte én is furának tartottam, de jól áll neki :)
2016. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Az én barátom is hord férfitangát. Semmi bajom vele.
2016. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
:) akkor megnyugodtam :) am csak otthon hordják, vagy normálisan, mintha boxer lenne, szóval a mindennapi életben is? jöhetnek még válaszok :)
2016. okt. 24. 14:17
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom is az én tangáim hordja, és nem csak itthon. Igy tuti nem csal meg, mert kinek kell egy piros csipketangás pasi? DDDD
2016. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
férfi tangáról van szó, nem nőiről :)
2016. okt. 24. 16:02
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
Férfitanga nincs! Csak tanga!
2016. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
43%

Mindenkinek saját joga eldönteni mit fogad el és mit nem. Ha a párom bejelentené hogy mától férfitangát fog hordani, én körberöhögném, aztán látván a komolyságát megdöbbennék, újra röhögnék (kínomban) végül otthagynám.

Én elvárom a páromtól hogy igenis öltözködjön férfiasan és nekem ebbe egyszerűen nem tartozik bele sem a tanga sem a hereszorítóan szűk farmer, és a harisnya és nem érdekel hogy gyártanak már "férfiaknak" is. (most ezt nem arra értem hogy aki ilyet hord az nem pasiból van, de számomra ezek női ruhadarabok)

Így is nehezen tudom néha megkülönböztetni hogy egy illető milyen nemű, annyira keverednek már az öltözködések (női férfi egyaránt).

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mikor kezdenek el a pasik is szoknyát hordani... (a skótokat kérem ne keverjük ide, ők hagyományból, népi viseletből hordják nem pedig a divat kedvéért)

2016. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%
Jajj. Nőkön sem tartom ízlésesnek a tangát, férfiakon pláne nem, nemi orientációtól függetlenül. De ha neked tetszik, hordd nyugodtan, magánügy.
2016. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%

Nőként sem tartom praktikusnak a hétköznapokon. Egy férfin meg főleg. Egy alsó legyen kényelmes. És tartsa meg amit kell tartani.


Nem erdekel más pasi mit visel az enyém hamar ex lenne ha ilyennel eloallna.

De nem fog mert ferfi izzik vérig (és mert 3 gyerekünk után kellene gyerektartast fizetnie ha szetmegyunk).

2016. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!