Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ellenszenvesnek nézek ki?

Nagyon ellenszenvesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt elsősorban a külsőm miatt.

[link]

[link]


2016. okt. 29. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Számomra nem. Nekem a tucatemberekból van elegem, hogy minden fiatalnak(legyen lány vagy pasi) ugyan olyan a frizurája, öltözködési stílusa, kinezete....néha úgy érzem magam egy pesti plázában, mintha Ázsiába mentem voona kirándulni, mert minden ember ugyan úgy néz ki.

Ne félj egyedinek lenni, és kilógni a sorból ;)

2016. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem.
2016. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátságos arcod van, de az ilyen ruházaton keresztüli politikai állásfoglalás nekem taszító.
2016. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kissé.
2016. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem! Igaz, én Johnny Rottent is kedvelem :) 28/f
2016. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Skimhead bohóc. Szóval igen, nagyon úgy festesz ;-)
2016. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Deréktól felfelé hungarista, derék alatt meg mint valami goth wannabe csaj azzal a fehér fűzős térdbakanccsal :D

Ezzel nem leszólni akarlak,csak nekem kicsit furcsa.

De amúgy nekem nem lennél ellenszenves

2016. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hmm...gondolom skinhead vagy/vagy hungarista.Az öltözködéseddel,fizimiskáddal nem lenne bajom,csak lehet tartanék tőled,mert-ne vedd sértésnek-nem tudom,hogy mennyire lehetsz intelligens.Ez alatt gondolok azokra az esetekre,amikor valakibe belekötnek a kopaszok,mert nagyobb az orra az átlagosnál,közben semmi köze a zsidókhoz,vagy berúgnak a bőrfejűek,és randalíroznak,mert ők az átlagtól eltérő királyok és megtehetik.Na szóval nem előítéletes akarok lenni,gondolom érthető miről beszélek.
2016. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit szeretnék mondani, hogy nem vagyok sem hungarista, sem rasszista. A fehér fűző esetleges, van hogy fekete, vagy kék van benne.

[link]

2016. okt. 29. 18:57
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Sok észt nem képzelek a kopasz fejedbe.
2016. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!