Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélmerevítős fűzőket hol...

Acélmerevítős fűzőket hol lehet rendelni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem ismertek olyan magyar oldalt, ahol acélmerevítős fűzőket lehet rendelni? És a Voodoo Vixen márkájú fűzők acélmerevítősek?

2016. okt. 31. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos először is ajánlom a facebookon a eladó fűzők csoportot ott akadnak jók de mostanság kevés a mozgás. de ha nagyon akarsz akkor van magyar fűzős bolt is budapesten.

A oldaluk ez azt hiszem [link]


De nekem van olyan ismerősöm aki nemrégiben végzet fűző készítés tanfolyamot s nekem csinálja :3 persze 2 szer annyi árat adok érte mert tudom hogy nagyon jól csinálja s puszta kézzel :3 nem gépekkel.

2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szépet és jót akarsz, vagy méretre készítteted, vagy külföld. Tudom, ez nem a reklám helye, de: www.whatkatiedid.com és www.voller-corsets.com itt igazi acélmerevítősöket találsz és méretre is készítenek. Egy kicsit drága, de a jót csak egyszer kell megvenni :-)
2016. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!