Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet találni manapság...

Hol lehet találni manapság normális, klasszikus kinézetű női cipőt?

Figyelt kérdés
Nem akarok divatozni, elegáns, klasszikus, lapos talpú cipőt vagy csizmát szeretnék. Nem vagyok egy klasszikusan nőies alkat, inkább sportos. Tavasztól őszig tornacipőben járok. Sportosan elegánsat keresek.
2016. nov. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
En a turiban veszem a cipõket(ujak), nagyon strapabiróak és kényelmesek, és mindig találok olyat,amire vágyok,akár táskát is.A divat engem sem érdekel,csak a kényelmesség, jó nem jelenti azt,hogy nem nézem meg a kinézetét, de nagyon szép cipõket és csizmákat szoktam találni,ami az izlésemnek megfelel.
2016. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlót keresek én is, de még nem találtam. CCC-ben voltak majdnem jók, meg drágább üzletben, ami ilyen Jana, Ara, Rieker stbt árul.
2016. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes bőr cipő van mindenhol. Deichmannban is látok mindig. Kérdés hogy mennyit szánsz rá.
2016. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Deichmannban eddig mindig csalódtam. Akárhányszor vettem ott cipőt, mindig volt valami baja rövid időn belül. Még a drágábbaknak is. Gagyi minőség, csak kinézetre jobb egyik-másik, de az alapanyag ki van spórolva mindből. Nálunk szinte az egész család küzd már az ún. sarkantyú nevű betegséggel, ami szinte kivétel nélkül rossz minőségű cipőkre vezethető vissza. Vidéken lakunk, és utálok is plázázni, de hétvégén felmegyünk Pestre szétnézni. Bár korábban volt már hasonló problémám és akkor meg attól esett le az állam, hogy az amit én keresek, az negyvenezernél kezdődik. 22-es csapdája! :)
2016. nov. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!