Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a szetthez,...

Mit szóltok ehhez a szetthez, ha az a célom hogy elcsabítsam a srácot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mivel lila hajam van, igy egy lila egyberészes rövid szoknyára gondoltam, ami alá combfixet vennék fel, valamilyen lapos sarkú cipővel. Félig elegánsan, félig lazán képzelem el. Biztos hogy le fogok feküdni vele, mert jó ideje találkozgatunk. De most 2 hétig külföldön volt ugyhogy azt szeretném ha meg tudnám lepni valami bomba külsővel. De nem tudom hogy a combfix tulzás-e. Kívánatos szeretnék lenni, de nem túl kirívó. Szerintetek ez belefér? Bőrkabátot vennék fölé. :)

2016. nov. 2. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A magas sarkútól nem leszel közönséges viszont a fiúk 99% jobban kedveli és te nyúlánkabbnak látszol tőle. Légiesnek.

Amúgy sz rendben van.

Akármilyen menő a lapostalpú az nem nőies...

2016. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 baj van vele. Az egyik hogy nem akarom hogy túlságosan látszódjon hogy mennyire tetszeni szeretnék neki. A nagyobb gond viszont az hogy nem nagyon tudok menni magassarkúban:(
2016. nov. 2. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem túlzás a combfix biztos imádni fogja, de remélhetőleg úgy akarox felvenni hogy alap esetben ne lássa csak majd ha a szoknya is lekerül :D
2016. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Perszeee. Addig el lesz dugva a szoknya alatt :P Örülök hogy azt mondjátok hogy nem túlzás. Megnyugtattatok. :)
2016. nov. 2. 18:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a lila hajhoz nem választanék lila ruhát. Hogy miért? Ha ugyanolyan árnyalat akkor egybeolvad a fejed a testeddel, ha pedig eltérő színűek akkor egyszerűen nem mutat jól, nem lesz kellemes látvány a színek "kavalkádja".

Szerintem jobb lenne egy fekete, fehér, szürke vagy valamilyen barnás-bézses ruha:) Lila is lehet benne de ne az legyen az alapszín

2016. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van!!:o Na akkor majd még körülnézek ruha ügyben. Köszönöm.:)
2016. nov. 2. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:

ha tutira lefekszel vele akkor a combfix tökéletes. persze ne látsszon ki. én is vmi fekete ruhára szavazok. és magassarkú!


24/F

2016. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Te pont korban is vagy :) Hallgatok rád. köszönöm!! :)
2016. nov. 2. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: azt elfelejtettem hogy a combfix szerintem is jó ötlet, viszont ha nem tudsz magassarkúban járni, ne erőltesd. Valami elegánsabb lapostalpút vadássz le és tökéletes:)
2016. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) Orulok hogy szerintetek is jo.☺
2016. nov. 3. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!