Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani egy kabátról hogy bőr vagy műbőr?

Figyelt kérdés
Nem új, valódi bőrnek mondják. Honnan tudjam hogy valóban az? Vannak már nagyon jó műbőrök ugy gondolom... hogyan lehetne biztosra menni?

2016. nov. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szagra, tapintásra érezni. nekem ezek tök egyértelmű dolgok, mindig meglepődöm, amikor valaki nem tud különbséget tenni. bőr szaga van és sokkal puhább a tapintása meg a felülete sem mindig annyira homogén. de ha nem megy, nézd meg a címkéjét, ott látszania kell.
2016. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
öngyújtó
2016. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt. + Ha nem új, akkor biztos van rajta valahol valami kis kopás, abból meg még egyértelműbben meg lehet allapítani. A műbörnél lepereg/feljön az a kis nyomi réteg, tudod, amit a textilre raknak. A valódi bőr szimplán csak kopik.
2016. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy máshogy bele van írva a címkéjébe.
2016. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!