Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse vagy adidas superstar?

Converse vagy adidas superstar?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Cipővásárlás előtt állok. Dilemmázom. Superstart szeretnék fehéret mert azt nyáron a színe miatt is jobban kidudnám használni. Vagy pedig a converse abból vennék kèt félèt. Vagy maradjon a superstar?
2016. nov. 9. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Converse!
2016. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Converse
2016. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is a converse felé hajlok :)
2016. nov. 9. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Converse ez nem is kerdes :))
2016. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
azért egy superstar sokkal tartósabb mint egy converse ha ez nálad szempont esetleg :) plusz most elvileg menőbb is vagy mi...:D
2016. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább converse.
2016. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na döntés született :D lett kêt converse. Egy rövid szárú fekete és egy hosszú szárú telibe sötétkék hogy ne kelljen sokat bajlódni a tisztán tartásukkal :)
2016. nov. 11. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo választás volt :)
2016. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Converse egyértelmű. Szerintem az Adidas csak olyanoknak való, akik azzal menőznek hogy fú nézzétek de drága cipőm, most mindenki akinek normális cipője van az nem ember... De szerintem csak szánalmasság, hogy nem tudnak valami egyedit kitalálni. Converse sokkal jobb. Ezerszer.
2016. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!