Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpresses ruhák jó minőségűek?

Aliexpresses ruhák jó minőségűek?

Figyelt kérdés
kabátot szeretnék venni szörmét

2016. nov. 10. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

NE!


Sosem tudhatod hogy tobb ezer kilometerrol milyen minoseget, meretet, anyagot kuldenek. Ha vissza kell kuldeni, a szallitasi dijon elbukod az egesz cucc arat.

2016. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is voltam oly buta és rendeltem, a méretezés katasztrofális! direkt megnéztem, hogy jó legyen és kb. fele akkora volt a felső ami rám jó lenne, kidobott pénz kb. visszaküldeni meg nem éri meg.

ha ilyen nagyon kicsi,vékony vagy akkor talán megéri próbálkozni, én nagyobb méret vagyok, de még cipőt se érdemes, mert 40est rendeltem és a lábfeje a cipőnek annyira keskeny, hogy max egy két órát tudom hordani.

2016. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha körültekintően megnézed a terméket,akkor jo lehet. A mérettáblázatot jól nézd meg. Ne a jelölést,hanem a centimétereket szigoruan. Ha a terméknek van értékelése az jó, pláne ruhában csak olyat,amihez van kép is mellékelve. En rendeltem már kabátot 60 dollárért is es nagyon jo minoseget kaptam. Tobb eve megvan es az a kedvenc kabátom. Ha valamiert megsem jo, mondjuk a meret, akkor megnyitod a vitat es aliexpress visszaadja a penzed. Es nem kell visshakuldeni a termeket sem.

Ki lehet fogni egyebkent jo minosegu termeket, viszont az olcsó árban kapható ruhak, azert nem top minőségek.

2016. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haromszor rendeltem onnan, eloszor egy tavaszi kabatot, minosegre okes, meretre nem. Utana egy zakot, minosegre okes, meretre nem. Aztan egy inget, meretre okes, anyaga viszont 100% muszal 100% pamut helyett. Arban pedig egyik sem volt kulonosebben olcso, springfield/h&m learazaskor szinte ugyanannyi, minosegben viszont jobb.
2016. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!