Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen férfi...

Szerintetek ez milyen férfi kabát? Mennyire tetszik nektek? Főleg lányok és hölgyek válaszát várom, de írhatnak férfiak is. Kép lent.

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék kérni, hogy mennyire tetszik nektek ez a férfi kabát. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)

[link]

[link]

19/F.



2016. nov. 23. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Gagyi már bocsi :D az anyaga alapján akár kínai is lehet, az állásából meg azt mondanám, hogy egy nagyapám korabeli valakinek elmegy, de csak azért mert őt már annyira nem nézik meg az utcán :D télikabátot nem rövid időre vesz az ember, szerintem költhetsz rá egy kicsit többet
2016. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én hirtelen azt hittem, szemeteszsák.
2016. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2016. nov. 23. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

én innen vettem kabátot, nekem nagyon bejönnek a cropp cuccok és minőségiek, árban azért ne a legdrágábbat nézd ki de van középkategóriás is

2016. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem férfi kabát, ez fiú kabát. A korodban még elmegy.
2016. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Pont hogy nem, mert sokkal kritikusabbak a fiatalok az ilyesmire...ha gáz a cuccod hamarabb kiszurják
2016. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem látszik belőle sok. Idén nagy divat ez a szín, úgyhogy nem foghatsz vele mellé. Szerintem jó lesz.
2016. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 24. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a nagy mellkas zsebei, de manapság ez a divatos. Az anyaga se a kedvencem.

18/L

2016. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!