Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy irjam be? Testnevélés...

Hogy irjam be? Testnevélés órára kéne sima fekete nadrág testhez simuló 12 éves vagyok! MegTudnátok mondani hogy hogy irjam be az Ebaybe mert mar probaltam mindenhogy angolul, de valahogy MINDIG hulyesegeket hoz ki?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Yoga pants.
2016. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ilyent kínai boltban fillérekért kapsz.
2016. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg kínaiak tele vannak ezekkel. De ha specko tornanaci kellene akkor ott a decathlon. Ebay most a karácsonyi őrület miatt esélyes hogy nem 1 hanem 2 hónap mire megjön az áru.
2016. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm
2016. nov. 26. 14:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy a hozzánk legközelebb lévő piac az Nyházán van és szerintem nem hiszem hogy azért elfigunk menni!

Már csak az lenne a legjobb hogyha valaki küldene nekem egyet de nem hiszem hogy lenne olyan ember !😁😀😁

:)

2016. nov. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!