Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri megvenni a Glamour...

Megéri megvenni a Glamour Nagy Tedd Ne tedd könyvet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem megvan és imádom :)!!! Egy percig sem bántam meg, hogy megvettem. Egyébként, ha most megveszed a Galmour újságot, abban vannak 20% kedvezémenyes kuponok, és az egyik a könyvre vonatkozik, tehát 20% olcsóbban tudod megvenni okg 10-11-én. Szerintem érdemes kihasználni ez a lehetőséget, mert emelett még rengeteg más kupont is találsz az újságban, plusz ráadásként egy 50%os dm kupont is. Ez az októberi szám egyszerűen csúcsszuper :D ÉN EGYSZERŰEN IMÁDOM
2008. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igen! Én is imádom! Éppen azért kérdeztem, mert itt szemezgetek a kuponokkal és gondoltam valamit felhasználok... Akkor azt hiszem ez lesz az(vagy lehet hogy egy a sok közül):D!
2008. okt. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!