Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gótok/rockerek/punkok/többiek,...

Gótok/rockerek/punkok/többiek, nektek van valami "sötét" titkotok? Olyanra gondolok amit az ember pont nem nézne ki belőletek.

Figyelt kérdés
Én pl rózsaszín zoknit hordok az acélbetétes alatt, plüssállattal alszom és úgy beszélek a patkányaimmal mint egy 3 éves.
2016. nov. 29. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szívesen hallgatok Pitbullt.
2016. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van rózsaszín nyuszis buborékfújóm.

Lila a szobám mind a négy fala (habár világos és nem az a kislányos, inkább már-már szimplán zavaró).

Beszélek a macskáimhoz szinte úgy, mintha ők lennének a szerelmeim (?!). XDD

Van egy sötétben világítós delfines párnám és egy macis takaróm :3 na meg a macis törölközőmről se feledkezzünk meg :DD

Éjszaka/sötétben általában félek lemenni a konyhába/mosdóba :c :DD

azt hiszem, ennyi.

(L, goth/rocker (?))

2016. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Látom más is olyan rohadtul kemény mint én :D

Ja igen kislámpával alszom mert félek a sötétben.

2016. nov. 29. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Kislámpa?!:D Ugyan kérlek, én az egész lámpát feloltva hagyom xD

#2 voltam

2016. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nincsen. én felvállalom, hogy imádom az állatokat, meg a plüssállatokat, és pandával, meg takival alszom xd
2016. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én imádom a nyuszikat:D acélbetétes alatt nyuszis zoknit hordok,a kedvenc plüssnyuszimmal alszom,és ha az utcán meglátok egy aranyos állatot akkor muszáj odamennem és megszeretgetnem:D az emberek meg elég furán néznek mikor a 10 soros acélbetkósba,szegecses-felvarrós bőrkabátomba,full feketében tele piercingekkel és tetoválásokkal elolvadok pl egy kiscicától:D 19/l metalhead
2016. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%

Hajdú centrifugából építettem otthon miniatűr részecskegyorsítót. De nem működik x,D

Állatokkal hasonlóképpen vagyok, mint itt sokan, van kutyám és macskám, akikről úgy beszélek, mintha a gyerekeim lennének. Minap büszkén vonultam végig a városon egy új macskavécével (rózsaszín) amit black fridayen szereztem. A macskám, az a dagadt disznó kinőtte a másikat.

Plüsskutyával alszom egyébként és cuki cicás a fülhallgatóm.

Bár szinte minden ruhám fekete (nem a metál miatt, ovis korom óta a kedvenc színem), a zoknijaim szivárványszínűek.

Van szivárványos esernyőm, szerintem baromi menő. És színes tűfilcekkel írok, emiatt szivárványszínűek a jegyzeteim.

Ja és általában azt sem nézik ki belőlem, hogy egy könyvmoly vagyok. Bizonyára nincs túl intellektuális arcom.

Szóval mindent egybevetve kemény vagyok, mint a betonrépa.

2016. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Élek-halok a cicákért :D
2016. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár ez nem sötét titok mert aki ismer az tudja hogy vannak hülyeségeim :') Van egy rózsaszín plüssmalacom és van hogy viszem magammal mikor a haverokkal találkozok tiszta cuki xd a görényeimmel úgy beszélek mintha a gyerekeim lennének (rózsaszín hordozójuk van meg minden, egy élmény abban vinni őket bárhova is) ...félni nem félek semmitől sem legyen az gyilkosninjadémon, de ha 4nél több katica van a közelemben akkor beparázok (kissebb voltam mikor egy csomó katica egyszerre rámesett és azóta van ez xd) 16/L \m/
2016. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Tegnap megrendeltem az 5. cicás pólómat. kbszott blekkmetál :D :D
2016. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!