Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen pólót vegyek neki?

Milyen pólót vegyek neki?

Figyelt kérdés
Húztunk karácsonyra és én a barátnőmet húztam éppen. Tudom hogy oda van a Harry Potter-ért és szereti a Linkin Park-ot meg még néhány pop-rock bandát, + szeret olvasni kb ennyi... Kb.: L-es a méret. Az a baj hogy szerintem már retek sok Harry Potteres "cucca" van a zenével meg azt nem tudom hogy mennyire áll közel áll hozzá. Azt meg nem akarom hogy túl "nyálas" legyen az ajándék. Ez persze nem azt jelenti hogy ezek a témák ki vannak lőve. Szóval kérlek segítsetek ha tudtok, ha linkeket is tudnátok adni azt megköszönném

2016. nov. 30. 20:39
 1/3 anonim válasza:

csináltass neki Linkin parkos pólót, pl. ilyet:

[link]

2016. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársam nak van egy olyan pólója hogy a Luis Vuiton (vagy hogy írják) logó alatta meg Lord Voldemort felirat, csináltathatnál ilyet hogy Linkin Park embléma de alatta nem Linkin Park hanem valami LP kezdőbetűs harry potter név/hely/utalás.

Itt meg bármit rányomnak, szép a minta csak mikor megkapod nekem ecet szaga volt szóval be kell dobni a mosógépbe.

[link]

2016. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek , azt hiszem támadt egy ötletem pontosabban ez:

[link]

valami ilyesmit képzeltem el nem a legjobb mondjuk de még egy kis igazítással töökély lesz

2016. dec. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!