Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elsa (frozen) jelmezt valamint...

Elsa (frozen) jelmezt valamint parókát felnőtt méretben honnan tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
Néztem pl a wish oldalt, de nem tudom milyen minőségű lehet. Esetleg valakinek tapasztalat aki rendelt már ilyet? Mennyiért és honnan lenne érdemes? Olyanok válaszát is várom akik nem rendeltek még ilyet de lenne ötletük! Ovis farsangra kellene egy óvónéninek.Köszönöm szépen!
2016. nov. 30. 23:52
 1/1 anonim válasza:
Csak simán rendelj egy hosszú szőke parókát és azt fonjátok be úgy ahogy a filmben is van, esetleg ollóval igazíthattok is rajta. Ruhához nincs ötletem max ha találtok hozzá való anyagot és egy tényleg nagyon jó varrónőt. Azért hangsúlyozom hogy nagyon jó, mert a legtöbb magát varrónőnek beállító ember egy ceruzaszoknyát nem tud normálisan megvarrni. Így se lesz olcsó, de egy normálisan kinéző felnőtt jelmez/cosplay mindig is aranyárban volt.
2016. dec. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!