Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol veszitek a jó...

Lányok, hol veszitek a jó farmer nadrágaitokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Butikokban. Mayos, Warp Zones, Naomis nacijaim vannak főképp. Akad egy olyan is, amit a gardróbcserén cseréltem el, az Bershkás.:)
2016. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
turkálóban is találni márkás, jó darabokat, hiszen nincs ráírva hogy honnan van ;)
2016. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
H&M, Tally, Mivel nálunk nincs Zara, Pull&Bear, Bershka, ezért gardróbcserén is szoktam az utóbbi 3 márkájút vásárolni.
2016. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En kulfoldon, mert magas vagyok es vekony. Itthon nem kapok.
2016. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
tutifarmernaci.hu-n
2016. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem a legjobb farmerjeim a Zarából valók.
2016. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bárhol, rám jó a bolti méret.
2016. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
F&F. Ha nadrágra van szükségem, a Tesco az, amit elsőként célba veszek. A jeggingseik a legjobbak, és nem is drágák,
2016. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zara,Levis,Tommy Hilfiger.
2016. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de a combom összeér. Így folyton elszakadnak a kedvebc nadrágjaim a combomnák,már nem merem hordani őket. Mondjuk szinte egész nao megyek benne, gondolom ha csak kiszállném a buszból és 5 percet horzsolódna csak egész nap,akkor tovább tartanának. Vettem màr kínaiban is,mert azt nem sajnálom annyira ha tönkremegy. Vettem H&M-ben is, az is elszakadt egy idő után.most van 2 Bershkás,amit nagyon féltek,mert ritka az hogy talalok színben/méretben és árban is megfelelőt. A minősége meg sajnos mindnek ilyen. :( 10-20 ezrem meg nincs nadrágra.
2016. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!