Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a márkákról?

Figyelt kérdés

H&m, C&a, New Yorker, Bershka, Mango, Zara, Amnesia, Tally, Mayo Chix


Azért gondolom nincs egy színten a Mango ès a h&m


2016. dec. 3. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hßm-van pár jó cuccok, de többségében túlárazottnak tartom

Cßa-itt sosem találtam még magamnak semmit

New yorker-van pár ruhájuk, ami kifejezetten tetszik, jópárszor vásároltam már ott

Bershka-nem szeretem, nagyon rossz az ár-érték arányuk, a ruháik nagy része nem jó minőségű

Mango-szeretem a ruháikat

Zara-leginkább itt vásárolok, az alapdarabjaim innen vannak

Amnesia-hogy is fogalmazzak, nekem túldíszítettek a ruháik, és nem is túl jó a minőségük

Tally-nem igazán ismerem

Mayo chix-ugyan az mint az amnezia, bár most kinéztem egy szép csipkés bodyt, de már pár kollekció óta zuhan a minőség

2016. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plázaboltok. Ki lehet fogni jobb dolgokat is de döntőben olyat ruha van amit sok emberen látsz .
2016. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha H&M-ben vásárolok akkor azt max a Váci-ban teszem,ott néha egész jó darabokat is kilehet fogni,mint pl a Kenzo kollekció pár darabja.C&A/New Yorker-ben sosem vásárolok,nekem a New Yorker kicsit kezd a kínaira hasonlítani,C&A-ban pedig egyszerűen nem találok semmit.Bershka/Mangot szeretem.Zaraban egész sokat szoktam vásárolni,a felsoroltak közül talán a legtöbbet.Amnesiaból csak kabátjaim vannak.Tally/Mayo Chix-ben pedig egyáltalán nem vásárolok.
2016. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül igyekszem egyikben sem vásárolni. Rettentően rossz az üzletpolitikájuk, kihasználják a kambodzsai munkásaikat, alulfizetik őket és rettentően rossz körülmények között kell veszélyes anyagokkal dolgozniuk.

Ajánlom a magyar márkás termékeket: Tara, missy, mayo chix, euphoria

2016. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!