Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre vásároltam a...

Szilveszterre vásároltam a bershka üzletből egy fehér miniruhát, de nem tudom mit vegyek fel hozzá. Valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy hófehér testresimuló, hosszú ujjú, és vízszintesen átlátszó (vízszintesen nyaktól kezdődik sima fehér alatta átlátszó vízszintes csík utána megint sima fehét vízszintes csík és így tovább) miniruhárol lenne szó. Ja azt még megjegyzem hogy a "lényeget" takarja. Így hogy átlátszó is nem tudom milyen harisnyát vegyek fel hozzá. Test színűt? A másik, hogy milyen csizmát? Mivel decemberbe már hideg van. Fekete csizma aranyozott cipzárral? Vagy esetleg magassarkút? Azért gondoltam csizmára mert abba kényelmesen lehet táncolni, mivel discoba megyünk:) Tanácstalan vagyok.. Meghallgatok minden véleményt! Köszönöm előre is a válaszokat! Egyébként 162cm és 52kg vagyok, barna hosszú hajú, ha esetleg ez segít valamit. :)
2016. dec. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell sokat menni a hidegben,akkor lehet tetsszínűt. Bár én biztos megfagynák még a buszmegállótól hazafelé menet is, még nadrágban is hideg van. De te tudod mennyit ér neked hogy csinos legyél szilveszterkor. Én inkább ooyan ruhát veszek fel,amihez fekete vastag harisnyát lehet felvenni és egy hosszabb kabátot+csizmát, úgy elviselhető a hideg. De a fehér ruhához a fekete vastag harisnya nem illik, szóval maradt a magasszárú csizma+ha van hosszú kabátod akkor az is jó lehet.
2016. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kényelmes táncolásra alkalmas cipőt vigyél - mert tönkreteheti az egészet, ha rossz a cipő.

A hideg ellen meg nem szégyen ilyenkor: a szép fehér ruhához: gyapjúpulóver, nadrág és meleg cipő

- amit a ruhatárban leveszel a kabáttal együtt. És marad a szép ruha vékony harisnya és átváltott cipő.

2016. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem a magasszárú csizma nem áll jól, mivel alacsony vagyok:( Esetleg valami más? Szép bundám van az esetleg? Azért is akartam csizmát mivel az kényelmesebb mint a magassarkú.
2016. dec. 5. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen testszínű harisnyát húzz fel.

Szerintem legyél csizmában, hiszen írod, hogy abban sokkal kényelmesebb, mint magassarkúban, és végül is arról szól az este, hogy jól érezd magad. Kellemetlen lenne, ha 1-2 óra múlva már nem tudnál táncolni, mert fáj a lábad.

2016. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó ezzel a téli "bulibamenős" ruhákkal én is mindig bajban voltam, pontosan ezért mert fingom nem volt milyen cipőt vegyek fel hozzá. :D

A csizma nyilván kényelmesebb de sajnos nem illik mindenhez.

Ha testszínű harisnyát választasz (szerintem ez néz ki legjobban a fehér minihez) akkor szerintem mindenképp valami testszínű magassarkú legyen vagy fekete de csak ha a táskád is az.

Vagy lehet a fekete harisnya és akkor fekete csizma is mehet hozzá,szerintem a magasszárú nézne ki a legjobban akkor is ha alacsony vagy.

Én egyébként rendszeresen úgy csináltam,hogy abba mentem ami a legjobban kinézett és vittem magammal egy kényelmes megoldást vészhelyzetre.

2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Muti meg a rucit! Ha van link. Akkor tudok segíteni ;)


Még kapható, mert akkor felmegyek az oldalra!

2016. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy bokacsizma! Fehérfez fekete bokacsizma!
2016. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!