Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek templomba? 17/f

Miben menjek templomba? 17/f

Figyelt kérdés
Milyen ruha a megfelelő oda? Sötétszürke szűkebb farmer, fehér adidas cipő, és fekete kabát megfelelő lenne? Vagy miben szokás templomba menni?

2016. dec. 11. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont jo, csak ne legyen szakadt, es legyen tiszta. A cipo is!!! Ja meg a polodon, vagy pulcsidon ne a guns n roses - appetite for destruction album boritoja legyen.
2016. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
35%
Inkább maradj otthon és nézz meg egy jó filmet
2016. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
45%
Tisztességesen felöltözve! Add meg a tisztelet, ha már templomba mész és a szüleimnek mert más is látja az öltözéket , ne égjenek hogy nem tudsz rendesen feltozni ! Én pl. Soha nem vettem fel (hagyomabyos) farmert a templomba menet !
2016. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
bocskai egyenruha
2016. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szaggatott vagy ilyesmi, akkor jó.
2016. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amibe kényelmesen és jól érzed magad.

Voltam én már szaggatott csőgatyába, 'Murica fck yeahh sweatshirt-ben is...

De jobban jársz ha megfogadod a 2-es tanácsát.

2016. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Mivel tél van ezért szerintem illő nem ugy oda menni, hanem például ahogy én szoktam. Most hogy hideg van meg minden ezért chelsea csizma/bakkancs(fekete/barna), szövet nadrág nem muszáj,jó egy fekete farmer is(nem koptatott),

ha ing akk, mellény,zakó,szövetkabát.

vagy ing,és rá egy rendes pulóver,zakó, szovetkabát.

vagy vmi vastagabb hosszúujju, zakó, szövetkabát.

Én így szoktam menni.

Szívesebben mennék talán én is vmi másba, mint te,végülis én szeretem az ikyen ruhákat is!

15-6/F

2016. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez az egyetlen farmerom ami nem szaggatott, a többi mind az. Szövetnadrágot ill. inget nem szoktam hordani, barátnőm jár templomba, ő azt mondta nincs hideg, mivel van ott fűtés.


# 1 Igen jól néz ki az a pulcsi, vennék olyat suliba jó lenne :D

2016. dec. 11. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Rendezett ruhában menj. Nem piszkos, nem rongyos, nem szakadt. Ezen kívül én nem öltözök ki különösebben, még soha nem néztek ki templomból. Ünnepeken szoktam ünneplősebbet venni amúgy.

Ja és ez lehet, hogy nem mindegy, én katolikus misére gondolok, nem tudom, hogy más egyházaknál mi a szokás.

2016. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én járok templomba. Mifelénk nem szoktak nagyon elegáns ruhába menni, hanem olyanba, mint mondjuk munkába vagy suliba. Egy sima farmer (nem szakadt), pulcsi és sötét kabát tökéles. Nem kell öltöny.
2016. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!