Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ha télen...

Szerintetek ciki ha télen converse tornacipőben járok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak ha felfazol.
2016. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
Szerintem nem,és egyébként is a te stílusod,meg ha ez kényelmes akkor semmi akdálya szerintem :)
2016. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
az egy dolog, hogy beázik és hideg, de a talpa havon nagyon csúszik, na és az ciki, amikor valaki magassarkú csizmában lesegített a lépcsőn, mert a hülye conversemnek nulla volt a tapadása
2016. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
nem az, hogy ciki, de miért??? az nem egy téli cipő, szétfagy benne a lábad. kicsit igénytelen dolog szerintem, olyan mintha nem lenne téli cipőd.
2016. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen. Olyan, mint amikor a buta pics..ak -10 fokban miniszoknyaban (harisnya nelkul)), szethuzott kabattal (hogy latszon a melluk), nyari magassarkuban tipegnek a bulikaba. Olyan, mintha nem lenne annyi eszed, hogy abban le fog fagyni a labad. Nekem mar most fazik sokszor meg csizmaban is.
2016. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de fel fogsz fázni.

Csodálkozom hogy nem fagysz meg benne, mert én sokszor még a bundás bakancsomba is fázok.

2016. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem fázós a lábam. de am nincs téli cipőm és azért.
2016. dec. 11. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor vegyél téli cipőt...
2016. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam így sokszor, mert nem volt pénz. Akkor havazott, eső is esett sokszor, jégeső. Sokan beszóltak, szörnyűlködtek, még cipőt is adtak. Ez nem ciki, hanem szomorú és megalázó. Szerintem spórolj össze valahogy egy gagyi, pár ezer forintos kínai csizmára, jövőre pedig valami komolyabbra, normálisabbra. (Ha pedig a 2001 a születési dátumod és a szüleiddel élsz, akkor az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy hagyhatják?!)
2016. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
egy converse minimum 14 ezer Ft. nem baj, ha csóró vagy, de akkor ne converse-t vegyél, hanem 2-3 ezerért egy noname-t és akkor jut pénz téli cipőre is. az ilyet én nem tudom sajnálni.
2016. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!