Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet csinálni a nadrággal...

Mit lehet csinálni a nadrággal, minden szösz meglátszik rajta?

Figyelt kérdés
Minap vettem sajnos egy rossz minőségű nadrágot, fekete, nem lenne bajom vele de minden szöszmösz, apró mocskok minden rátapad és meglátszik rajta, mit lehet csinálni hogy ne ragadjon rá? arra gondoltam belerakom valami folyadékba amitől sima lesz vagy nem tudom mit lehet vele csinálni? Nem értek hozzá de szerintem szövet nadrág

2016. dec. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki a ruhatisztító hengert.Pl.drogériában lehet kapni.
2016. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom! esetleg egyéb praktika? ecetes víz segíthet rajta, vagy magas-alacsony hőfukú mosás?
2016. dec. 11. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos semmit nem tudsz tenni, nekem a kabátom ilyen, utálom is... minden nap le kell takarítani, mert a nap végére egy trágyadomb.
2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leborotvalni 😊😊
2016. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Kuka és újat venni más anyagból.
2016. dec. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen anyagok, nem tudsz vele mit tenni, csak idonként szöszteleníteni. A ragacsos szöszteleníto henger nagyon jó, Ikeában pl. lehet kapni.
2016. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen nadrágom a H&M-ből de mivel ritkán hordom mindig vastag celluxal leszedem róla a szöszöket .:DD
2016. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!