Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta hordanak a férfiak is...

Mióta hordanak a férfiak is szoknyát? Mi a véleményed erről? Ez lehet a jövő divatja?

Figyelt kérdés

Nem azokra a bő cuccokra gondolok, amiket különböző sportokhoz szoktak hordani (pl.: [link] bár azért hétköznapokra ez is fura lehet. De még csak nem is a skót szoknyára.

Inkább az ilyesmikre:

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 2. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Mert homárok:D

Ez a divat;) Egy pasi legyen már pasi!!!Ez már nevetséges -.- felcserélődtek a nemek ebbe a mai világba:D Röhej! Undorító!-.-

És ki az melyik pasi ezt még fel is veszi???oO

Japánba tuti felveszik,mert ott nagyon egyedi a stílusuk.(azt vesznek fel amiket akarnak) Úgyhogy ott fiúk is hordanak szoknyát :DD

2010. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok:D

Azt még elfelejtettem írni,hogy jó fogadjuk el egymást olyannak amilyenek vagyunk...De azért nehogy már,hogy pasi! hordjon szoknyát:S:S:S:S:

2010. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Egyáltalán nem. Gondolom a melegek kapva-kapnak az alkalmon, de ez egyáltalán nem nekik szól és nem is tőlük jött.

Amúgy pedig miért ne?

Akkor a nők se hordjanak nadrágot? Kétszáz éve ez is ugyanolyan elképzelhetetlen volt. De még száz éve is minimum fircsa

2010. máj. 2. 17:41
 4/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Felőlem hordhatnak :D Nekem tök mind1. Mindenkinek szíve joga eldönteni mit akar...

De én azt mondtam mindig is,hogy miért kell egy pasinak elnőiesedni?:S Mert mostanában eelég gyakori ez.

Egy férfinak teljesen más a rendeltétes. A nőnek a feladata az,hogy tetszen a másik nemnek. Ha én megnézek egy pasit biztos nem azt fogom nézni,hogy jaj de trendi szoknyája van. NA ebből jön az,hogy ez számomra elfogadhatatlan. Nőknek a nadrág jól áll(kényelmesebb is mint a szoknya) Mert a nadrágból is kilehet hangsúlyózni azt,hogy én Nő vagyok. egy pasi meg öltözködjön úgy,hogy úgy is nézzen ki mint egy igazi férfi. Nem kell ahhoz követnie a divatot:S

2010. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki azt hord amit akar, engem nem zavar cseppet sem, azaz első darkos szoknya nagyon is jól áll a pasiknak. A rövidebb elég fura, nem tetszik, de ha valaki fel akarja venni azaz ő dolga. Nekem semmi bajom vele. A nők is vehetnek fel férfias ruhákat, inget, nadrágot.
2010. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Juj azt a jövőt nem akarom megélni, hogy a szembejövő pasik az utcán szoknyában feszítenek...


Amíg a kifutókon bohóckodnak addig nem izgat, a kifutón meg a való életben viselt ruhák elég távol állnak egymástól...

2010. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Hát ha már a mai korcsok női pólóba feszítik a 20as karjukat,én már azon se lepődök meg ha holnap szoknyába járnának.
2010. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A skótok már régóta:)
2010. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
De ez Magyarország,nem Skócia...
2010. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én csak a kérdésre válaszoltam:D
2010. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!