Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nálatok mindig rendben...

Lányok, nálatok mindig rendben van az alsó ruházat is?

Figyelt kérdés
Például mentek valahová, felöltöztök csinosan, akkor az alsó ruházatotok is mindig olyan igényes, mint a felső? Akkor is, ha biztos nem látja majd senki (nem próbáltok, nem öltöztök, stb)? Például a melltartó, bugyi mindig szép, összeillő, zokni nem idétlen mintás vagy kopott a sarka, harisnya nincs felszaladva? Vagy előfordul az ilyen veletek is? :D
2016. dec. 20. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Melltartó, bugyi tiszta, szép, de nem csipkecsoda és nem illik össze.


Zokniból csak "idétlen mintás" van.


Ej, de nem vagy szimpatikus.

2016. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer fehérnenűket hordok és nem illik össze a kettő, de mindig szép, igényes. Csak egyszínű fekete zoknikat hordok. És soha nincs kikopva, vagy felszaladva a harisnyán szála.
2016. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Kikopott sarku, mintas zokni kizart. Volt benne reszem eleget. Felnottkent a lakasbol se lepek ki olyanban. Alsoruhazat tiszta, rendezett, nem kopott, nem szakadt, ilyen ertelemben bmikor vallalhato. De en pl nem szettben veszek alsot es felsot, ugyhogy a ketto színe es anyaga eltérhet. Az a ritka, ha szettben vagyok. Azert azok egy biz szint felett (100%polieszterbol nem, de abban fazom, izzadok, csunya es egészségtelen) tul dragak ahhoz h minden napra legyen egy. Meg le is sz.rom 😃
2016. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Én ha megyek valamerre akkor mindig lezuhanyzok és tiszta fehérneműt veszek fel, legyen az bolt vagy bármi, még ha csak 10 perce is. Nem mondom, hogy a legszexuálisabb fazont fogom elővenni,de tisztának tiszta.:D

Ha nem találom a zoknijaimat akkor néha kénytelen vagyok felvenni a legrosszabbakat,amit utálok, mert tuti mindenki azt nézi.:D Ha kilyukad a zoknim akkor azonnal eldobom.

Harisnya meg előfordult, hogy kiszakadt, de megtartottam, mert olyan helyen ahol nem látja más, és csak azért mert olyat nem fogok mostanában találni.:D

Ha sima harisnyáról van szó és kiszakad akkor azonnal veszek másikat, tavasszal mindennapos egy új harisnya xD

2016. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Arra figyelek, hogy tiszta legyen, meg ne legyen szakadt. De bugyit pl nem a melltartohoz valasztok es forditva. Bugyit a nadraghoz/szoknyahoz, melltartot pedig a felsomhoz.
2016. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha egy fehérnemű koszos akkor a szennyesbe való, ha pedig szakadt akkor a kukába.

Nem szoktam figyelni hogy összeillő e a bugyi és a melltartó. Hogy miért? Mert általában ami összeillik bugyi és melltartó azt csak együtt lehet megvenni, de mivel ezekhez tangát adnak, amiket nagyon ritkán hordok, így marad az hogy bugyit külön veszek. Ráadásul ezek a párosítások mindig ilyen feltűnő, agyoncsipkézett valamik, én pedig a sima, egyszerű melltartókat szeretem.

Nem szeretem sem bugyiban sem zokniban a feltűnő, színes, mintás darabokat, így abból is egyszínűeket viselek.

2016. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
A szettes bugyik nem pamutból vannak, így azokat hanyagolom. De amúgy persze.
2016. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

a már nem szép ruhadarabjaimat ki szoktam dobni. összeilleni nem mindig szokott, ha az ugyanazt a színt jelenti. van hogy fekete bugyihoz sötétkék melltartót veszek fel pl. csipkés fehérneműt csak szettben veszek fel, azokat nem keverem, csak a sima pamutot.

fekete zoknijaim vannak. soha nincs kiszakadva se a zoknim, se a harisnyám. meg tudok őrülni tőle, ha lyukas. egyszerűen rossz érzés benne lenni.

2016. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nálam csak az van rendben mindig:D

Nem tudom, miért, de ha csak a boltba szaladok le tojásért egy cicanadrágban és oversized pulcsiban, alá akkor is egy szép csipkés szettet veszek fel, nagyon szeretem őket. Ad egy kis huncutság érzést az embernek, mintha lenne egy mocskos kis titkod:D

2016. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
69%
Igen, mondhatni rendben van. Úgy értve, hogy összeillik, mert minden bugyim és minden melltartóm fekete, egyszerű és természtesesen tisztán veszem fel. Így elég egyszerű összeillőt választani, a bugyit-zoknit csak random kitúrom a fehérneműs szatyorból, a melltartónál meg a pántját/hátát nézem, hogy most sima pántos, keresztpántos, csipkés hátú vagy pánt nélküli kell éppen az aznapi ruhámhoz. A zoknik egyszínűek, sötétek, ha lyukas akkor bevarrom, ha akkor is kilyukad, macskajátékként funkcionál tovább. A harisnyáim sincsenek felszaladva, hacsak nem épp azután szalad fel, hogy felvettem.
2016. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!