Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasdereku nadragot keresek!...

Magasdereku nadragot keresek! Hol tudnek venni? 178cm magas vagyok es 57cm a derekam szoval eleg nehez!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. dec. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó előttihez nagyon hasonlót a Camaieu-ben láttam az ünnepek előtt. Mivel valószínűleg szép vékony alkatod van, ha teheted, a Zarában és a H&M-ben is nézz szét, szoktak lenni, de sajna rajtam nem áll jól :(
2016. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tally Weilben is vannak:)
2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

57 centis derék?? Az 18 centis átmérő csak, ez most komoly?

És könyörgöm ne vékonyítsd magad még tovább ilyen magas derekúval, teljesen nyakigláb leszel benne.

2016. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem veknyitom! Fokent genetika! De sportolok is!-ami inkabb az egeszsegemert, a fittsegemert es nem utolso sorban az alakom megtartasaert csinalom, nem fogyaskepp!🙂
2016. dec. 28. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Ment a zold, koszonom szepeen!:)
2016. dec. 28. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

én is 178 cm vagyok, 64-es a derekam és még rám is minden bő derékban hosszban meg túl rövid. egyszerűen ilyen adottságokkal nagyon nehéz normális magasderekú gatyát találni. ha teheted, menj ki külföldre és nézd me a topshop tall nadrágjait, azok jók. amúgy mangoban meg h&m-ben tehetnél még próbát, az ilyen pull&bear, zara stb üzletekben mindent törpékre gyártanak. vagy esetleg levi's, ha többet szánnál rá.

ja és egy jó övet mindenképp szerezz be szerintem!

2016. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendi, kosszi!

Igen, minden boltban kb torpekre:(

De altalaban (ahogy a kepeket is elneztem) nincs olyan bujtato ahova az ovet dugjam?!

2016. dec. 28. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
4: Szép, de az ilyen vékonyakat az első fertőzés elviszi.
2018. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!