Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincsenek szép, NEM...

Miért nincsenek szép, NEM push uppos melltartók?

Figyelt kérdés
75b/c a méretem, ami elég kicsi nem szivacsos melltartóban, de sikerült elfogadnom magam (elég sokáig tartott). Második lépés: találnom kellene melltartókat. De egyszerűen nincsenek (csak az un. "t-shirt bra"k amik egyszínűek, és nem valami szépek). Miért nincsenek nem szivacsos, nem push uppos melltartók, amiken van mondjuk csipke, vagy ilyenek? Vagy tényleg nem zavar senkit a szivacs, és feleslegesen változtattam a gondolkodásomon?

2017. jan. 6. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig az a bánatom, hogy a lakossági fehérnemű boltokban nagyon ritkán találok a méretemben melltartót (70/E), és akkor is csak merevítőset ami egyébként az egyetlen fazon ami jól áll.

Nézd meg internetes webáruházakban, én láttam nagyon szépeket ilyen méretben, ami nem volt push up -os.

2017. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hol nézed őket,de én szinte mindenhol találok ilyen melltartókat és tetszenek is :)

Más kérdés,hogy én nem hordok ilyet mert nem vagyok kibékülve a mellem formájával.

2017. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én push up-ot hordok, 75 b, és a boltok tele vannak gyönyörű nem push up melltartókkal. Egy pici szivacsbetét is zavar? Mert az sokszor muszáj ahhoz, hogy tartsa a formáját a melltartó.
2017. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, mert nekem meg nagyon pici és az a bajom, hogy nem tudok szivacs nélkülit hordani, mert azokat nem tölti ki, még a legkisebbet sem. Viszont mindenhol pont a szivacs nélküliekből vannak szépek, mindenféle csipkések, érdekesebb fazonúak! Szóval én totál fordítva látom.

Ahol szoktam nézni: Intimissimi, H&M, Triumph.

2017. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tele van mostanában minden ilyenekkel, soft bra a nevük. h&m, tezenis, women's secret stb.. amúgy a 75 B/C egyáltalán nem kicsi.
2017. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mindenhol, minden árban. Én a bralettekre vagyok rákapva, szép csipkéseket szereztem be a H&M-ből & NYerből :) Ezekben nincs szivacs, csak egy vékonyabb réteg, szépen tartja a melleimet (70b/c, nem tartom kicsiknek, a tiéd sem az) :) :D
2017. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a tipikus eset, mikor ha nem keresel valamit, akkor tuti tele van minden vele, de amikor kene, akkor sehol sincs.:D

Amugy marhara nincs kis melled. Nekem 70/CC, es meg a szakuzletekbol isis elkuldenek sokszor, hogy nem szabvanymeret, nem standard, 70-es csak A van meg B...

2017. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, lehet, hogy igazad van :D Figyelmesebben fogok körbenézni legközelebb, és nem fog érdekelni, hogy hülyének néznek, ha minden melltartót megtapogatk :D
2017. jan. 6. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden plázás fehérnemû boltban vannak sima melltartók. Én egyébként azért nem szeretem ôket, mert átlátszik rajtuk a mellbimbóm, fôleg vékony anyagú felsôkben. A push up- ot én sem szeretem, de mindig vékony szivacsú melltartót veszek.
2017. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!