Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már La Senza...

Valaki rendelt már La Senza fehérneműt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából az érdekelne hogy mikor kell fizetni, ha leadok a La Senza oldalon egy rendelést? Mivel én nem találtam ezt az információt az oldalon, azonban anyum nem bízik a külföldi oldalakban és ezért lenne fontos.

2017. jan. 7. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Külföldi webáruházaknál jellemzően azonnal ki kell fizetni a cuccokat. Javaslom hogy EU-n belülről rendelj lehetőleg, de az amerikai oldalaktól sem kell tartanod ha csak ott van az amit szeretnél és szállítanak is ide. EU-n kívülről azonban - ha kb. 10000 Ft fölött vásárolsz - előfordulhat hogy fennakad a vámon és kifizettetik veled rá az ÁFÁ-t. Ha a feladó feltünteti az értéket, csak akkor fordulhat ez elő. Egy melltartónál azért nem hiszem hogy nagyon kell ettől tartanod, de előfordulhat.

Anyukád - és te is - nyugodt lehet a külföldi oldalakkal kapcsolatban, megbízhatóan működnek, nem vernek át. Mi magyarok a jó dolgokat általában későn vesszük át másoktól, így van ez a webáruházakkal is. Érdemes használni! Én szinte csak angliából öltözöm, főleg a melltartókat veszem ott, mert itthon nincs annyira a méretemben, illetve ott olcsóbban találok. Milyen méretben keresel? Hátha tudok jót ajánlani.

2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

36B-s melltartót szeretnék, de főként az a márka érdekelt mivel van egy darabom már tőlük és irtózatosan jól bírja. De örülnék ha küldenél számodra tetsző darabot is, ha van olyan ami neked bevált.

2017. jan. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!