Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon eredeti Rolex Óra?

Én......... kérdése:

Vajon eredeti Rolex Óra?

Figyelt kérdés

Nagyapámtól kaptam egy órát és picit kopott volt mert már régi és azt szeretném kérdezni h eredeti-e

[link]



2017. jan. 7. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:

További képek

[link]

[link]

2017. jan. 7. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

utánaolvastam és szerintem kamu több okból kifolyólag is

először is ha jól olvasom ez egy quartz óra, viszont a rolex már 2001 óta nem gyárt tisztán quartz órákat az azt megelőző időszakban pedig mindössze kettő modellt csinált a Rolex QuartzDate-et és OysterQuartz-ot namármost egyik sem szerepel rajta, helyette az áll rajta, hogy oyster perpetual a perpetual pedig azt jelenti hogy önfelhúzós is meg manuálisan is fel lehet húzni ha jól értelmeztem, mindenesetre a quartz meg a perpetual egy és ugyanazon órán egyszerre nem szerepelhet

Szóval ez az első indokom a másik pedig az hogy a bevonat nagyon rondán le van róla kopva, nem hinném h a rolex ilyen csapnivaló galvanizálást csinálna

de ha mindez nem lenne elég mondom abból a két mondellből alapból nagyon kevés készült és egyik név sem szerepel rajta, sajnálom, azért ha gondolod vidd el óráshoz vagy olvass te is utána sőt most olvasom azon kevesek többsége amik quartz technológiával készültek is az egyesült államokban lelt gazdát

na mindegy fel a fejjel talán egyszer belefutsz egy valódi rolexbe is :)

2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami olyan hogy v-vision... nem létezik az eredeti rolexnél...
2017. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm . Hat igen azt a V vision-t nagyon furcsálltam én is
2017. jan. 7. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamis.. köze nincs semmilyen Rolex-modellhez.
2017. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!