Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első randira mit vegyek fel? 17/f

Első randira mit vegyek fel? 17/f

Figyelt kérdés

Először megyek randira egy nagyon cuki lánnyal, szerintetek mit vegyek fel?

Én erre gondoltam: Fekete csőfarmer, fehér hosszú ujjú ing.



2017. jan. 8. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól is függ, hogy hova mentek randira. Öltözz úgy, ahogy alapból szoktál, csak egy fokkal csinosabban. Ha a stílusodhoz alapól illik amire gondoltál jó lesz az szerintem. De ha normális esetben mondjuk soha fel nem vennél inget akkor inkább mást keress
2017. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csőfarmer, komolyan?:

[link]

2017. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sokat válogatni. Ami a te stílusod de azért ne kihívóan öltözz mert az nem tetszik egy lánynak mert beképzeltnek fogsz tűnni. Egy sima nadrág elegáns cipő és egy szép ing vagy póló egy normális pulcsival. Tipp: ha parfümöt használsz nyomj egy kicsit a csuklódra és dörzsöld össze a másikkal és akkor jól érezhető lesz de nem leszem drogéria szagú :) Sok szerencsét csak magadat add nem kell duma meg ilyenek. Érdeklődj felé és kerdezgess tőle dolgokat hogy ő beszeljen. Mert ha csak te beszélsz halálra untatod xdd. Sok szerencsét!!!
2017. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem tökéletes összeállítás! Node, milyen cipővel?
2017. jan. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A virágot el ne felejtsd!;)


xoxo 16/L

2017. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Sosem értettem minek kell virág, meg csoki, meg akármi...De komolyan, minek? Árulja már el valaki. Én nekem az a lényeg, hogy ott legyen velem a szeretett illető, nem az, hogy vegyen valamit...


L

2017. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!