Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit gondoltok erről a...

Csajok, mit gondoltok erről a lakk csizmáról? Hordanátok? Mit gondoltok arról aki ilyet visel? Mit lehet hozzá felvenni? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ez: [link]


2017. jan. 8. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, nem is hordanám, mert nem illeszkedik a ruhatáramba. Ha másnak tetszik, szíve joga hordani, semmit sem gondolok róla.

A divattippeket meghagyom a nálam jobb stílusérzékkel megáldottaknak. :)

20

2017. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik!
2017. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik, nem hordanám az biztos. De nem is gondolnék semmit sem arról ki ezt hordja, hisz ízlések és pofonok, nem tetszhet mindenkinek ugyan az
2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla,hog bevállalós.Sexy.
2017. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem gondoltam volna hogy a H&M árul ilyen rondaságot...

Nekem nem tetszik, szerintem jobb ha nem is fejtem ki hogy mit gondolok arról aki ilyet hord. Persze ennek ellenére mindenki azt hordd amit akar, nem is én akarom megmondani ki mit vegyen fel.

2017. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy csöppet k*urvás szerintem
2017. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ráadásul műbőr.......
2017. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak a testkereskedőkön láttam ilyet, az egyik busz amivel járok a szokásos helyük előtt megy el. Nem venném fel, ízléstelen.
2017. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon vagány darab kicsit túl vagány igen hordanám de csak buliba utcára nem hiszem. Szoknyás harisnyás öszeállítással tudom elképzelni
2017. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha leírnám, milyen alkalomra tudnám egy nőn elképzelni ezt a csizmát, kitiltanának. Legyen elég annyi, hogy egy latex ruhához elmegy, és akkor kezdődhet a játék...

Ezt halál komolyan mondom, utcai viseletre ez nem való.

2017. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!